Pomôžte mi nájsť syna! Michal zmizol vo Francúzsku, jeho zúfalý otec prosí o pomoc

07. mája 2017, 18:00
Tip redakcii

Pomôžte nájsť mladého muža! Vo francúzskom meste Orleans sa záhadne stratil Michal Tomko (29) zo Sečoviec v okrese Trebišov. Podľa dostupných informácií odstavil svoj kamión, nasadol k niekomu do auta a po pár desiatkach minút zmizol. Michalov zúfalý otec bol vo Francúzsku, ale nič neobjavil. Aj preto prosí všetkých o pomoc.

Michal sa vo francúzskom Orleans záhadne stratil 3. mája večer.

Michal sa vo francúzskom Orleans záhadne stratil 3. mája večer.

Autor: fb

Michal docestoval do Fleury-Les-Aubrais v Orleans v stredu 3. mája dopoludnia. Kamión odstavil asi 500 m od miesta vykládky bez toho, aby ho vyložil. „Podarilo sa mi zistiť, že nastúpil s niekým do auta. Poslednú jeho stopu mám v centre Orleans pri rieke a nejakej pizzérii, kde platil kartou 3 €, lebo zrejme nemal pri sebe hotovosť. To bolo okolo desiatej večer, ale odvtedy sa nikomu neozval a ani neplatil kartou,“ vraví smutne jeho otec Peter (51).

Magdaléna (12) odišla do školy a niet jej druhý deň: Neuveríte za kým mohli odísť s kamarátkou Petrou (14)

Otec sa vydal do Francúzska

Po informácii, že jeho syn sa nikomu nehlási, ihneď vycestoval za ním do Francúzska.My sme ho dnes zastihli v aute medzi Parížom a Štrasburgom. „Všetci doma strašne veríme, že je u toho človeka, s ktorým niekam šiel,“ dodáva s nádejou-

Pretože sa objavili aj také úvahy, že mohol skočiť z mosta do vody.

Záhadné zmiznutie

Je naozaj záhadné, čo sa s mladým mužom stalo. „Písal síce kamarátom, že ho práca po desiatich rokoch na cestách za volantom kamióna už nebaví, no keď sa s nimi rozprával, žiadne samovražedné sklony nemal. Ozvali sa mi aj chlapi, ktorí s ním predtým ako sa stratil boli a vraveli, že bol v poriadku. Ja som s ním telefonoval v pondelok večer a vôbec nič nenasvedčovalo tomu, že má nejaké problémy, alebo že by chcel skoncovať so životom," vysvetľuje zúfalý otec.

Ak o Michalovi viete, volajte

Aj preto hľadá a prosí o pomoc každého, kto by o Michalovom pohybe či pobyte vedel. "Nech sa nám ozve či už na môj mobil +421 908 300 810, alebo na mobil jeho firmy +421 911 454 100 či na policajné číslo 158,“ prosí pán Peter.

V synovom aute vo Francúzsku našiel jeho počítač i mobil. „Viem, že ho nemá pri sebe, ale stále čakáme, že sa nám ozve z nejakého iného mobilu. Veríme, že sa mu nič zlé nestalo. Ešte nikdy nám takéto niečo nespravil a preto ho prosíme, aby nám dal vedieť čo je s ním,“ odkazuje synovi, ktorý by mal 17. júna oslavovať tridsiatku.


Viete niečo o nezvestnom Michalovi?

Volajte na telefónne čísla +421 908 300 810, +421 911 454 100 alebo na policajné číslo 158.


Čítajte viac:

Bude vás zaujímať

Výber z magazínu Pekné bývanie

Chutné recepty z Dobrého jedla

Niečo o stravovaní

 
Autor: Jozef Uhlárik 
 
Aplikácie 7 plus