Exkluzívny horoskop - 2. časť: Čo vás čaká v roku 2013

04. januára 2013, 06:00
Tip redakcii

Nový rok prináša so sebou opäť čas nových životných rozhodnutí a predsavzatí. Aby ste sa dokázali lepšie rozhodovať, aj tento rok vám prinášame podrobný horoskop rozdelený na tri štvormesačné obdobia. Dnes si pozrite, čo vášmu znameniu predpovedajú hviezdy od mája do augusta.

Exkluzívne len pre Plus JEDEN DEŇ predpovedala Zaira.

Exkluzívne len pre Plus JEDEN DEŇ predpovedala Zaira.

Autor: Profimedia.sk

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

TREND: Celkom dobré vyhliadky naúspech vám trochu otrávi kašeľ, ale postavíte sa na nohy, pričom usúdite, že najlepšie je, keď sa riadite vlastným rozumom. Keď príde leto, urobíte si bláznivé plány na júl. Podceníte nejaké zákernosti augusta, keď sa všeličo môže doslova pokaziť.

PRÁCA/PENIAZE: Svoje povinnosti budete brať celkom vážne, vďaka čomu sa vám otvoria nové možnosti. Po skúsenostiach s neúspechom sa budete riadiť vlastným rozumom a v júni niečo zaujímavo dotvoríte. V lete počítajte s menšími podrazmi okolia, čo pocítite najmä v auguste.

LÁSKA: V citovej oblasti prežijete krásny máj, ale už jún bude pomerne vlažný, stresujúci. Je celkom možné, že v júli sa rozídete alebo rozhádate s niekým, s kým ste si dosť dlho rozumeli, a vauguste sa to načsto zavŕši. Budete potrebovať dost veľa vnútornej sily, aby ste to zmenili či vrátili späť.

ZDRAVIE: Napodiv, až na menšie zmeny nálad bude vaše zdravie celkom v poriadku. Isto budete celý čas celkom zdravo žiť, venovať sa posilňovaniu, plávaniu, pričom budete mať dosť trpezlivosti s riešením napätia či nejakého stresu.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

TREND: Pôjde o pomerne vyvážené obdobie, v ktorom bude vždy niektorá zložka náročná, napríklad v máji práca, v júni vzťah, v júli precitlivenosť na to, čo povedala alebo nepovedala polovička, vauguste opäť nejaká finančná strata pre nedomyslený obchod alebo nevýhodnú zmluvu.

PRÁCA/PENIAZE: V máji odmietnete pomoc a v zápätí zistíte, že ste ju potrebovali ako soľ. Jún vás donúti konať i tam, kde by ste sa tomu najradšej diplomaticky vyhli, letné mesiace prinesú spočiatku harmóniu, vyvážené financie a možnosti, no vauguste sa niečo otočí proti vám a prerátate sa.

LÁSKA: V citovej oblasti si najskôr budete pripadať ako tí, ktorí sú vo dvojici potlačení „umom“ a „logikou“ polovičky, no v júni sa to otočí a budete všeličo v citovom živote zachranovať. V letných mesiacoch zistíte, že polovička nie je naklonená vašim plánom a možnostiam, čo v auguste vyvolá extrémne stavy.

ZDRAVIE: V máji bude nevyspytateľné, či ochoriete, alebo nie, v júni však budete v kvalitnej kondícii, čo ocenia najmä športovci. Júl prinesie precitlivenosť – možno na nepochopenie vašich najbližších, v auguste sa zocelíte – možno aj problémami, z ktorých si zoberiete silu do zdolávania ďalších prekážok.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

TREND: Aj keď vo všeličom celkom pekne začnete a všeličo zaujímavo rozbehnete, pomaly, ale isto vás zaskočia nečakané ťažkosti, najmä v citovom živote, tie sa prenesú aj do zdravotnej oblasti a začnete robiť chaotické kroky, ktoré postupne zachvátia všetky dôležité oblasti vášho života.

PRÁCA/PENIAZE: V máji sa krásne rozbehnete, všeličo vytvoríte, posuniete správnym smerom. V júni primiešate do svojich aktivít aj talent, v júli budete mať neuveriteľné šťastie nielen na realizáciu projektov, ale aj na zmeny v práci či v pracovnej pozícii. August však dá zelenú intrigám a neprajníkom.

LÁSKA: Nespravodlivé úvahy partnera či partnerky môžu prehĺbiť krízu vo vašom citovom živote a v júni skončiť až odlúčením či rozchodom. Júl neprinesie iné než klamlivé informácie, ilúzie a chaotické kroky vašej partnerky či partnera. Až august vám vnukne, čo je dôležité pre váš citový život a ako zvíťazíte nad ťažkosťami.

ZDRAVIE: V máji vás bude trápiť nechutenstvo, ktoré prejde do vyčerpanosti a únavy. Sami sebe si pôjdete na nervy. Okorení to prehnaná sebakritika, nezmyselné spôsoby riešenia iných problémov a v auguste môžete i vážnejšie ochorieť, ak s tým naozaj nič neurobíte.

Baran 21. 3. – 20. 4.

TREND: Od mája sa všeličo zmení lepším smerom. Možno nájdete niečo nové, ba možno vás niekto prekvapí a podporí. V júni odhalíte nejaké klamstvo v citovej rovine, v júli získate nové známosti, no august prispeje k flirtom a možno i ľahkovážnosti.

PRÁCA/PENIAZE: Prekvapia vás tí, s ktorými nepočítate. Niektoré zmeny sa vám budú pozdávať, iné vám rovno vyrazia dych. V júni vás však niekto sklame, najmä ak budete počítať s jeho či jej pomocou. Možno niekto nedodrží slovo, preto nepodceňujte maličkosti, robte si rezervy a počas letných mesiacov si peniaze strážte.

LÁSKA: Už v máji zažijete menej príjemné podrazy od blízkej osoby. Všetko doriešite až niekedy v júni, ak nepodľahnete povrchnosti a sebaklamu. Počas júla môžete stretnúť zaujímavé známosti – čo bude výzvou najmä pre osamelých, ale ak ste zadaní, v auguste odolajte flirtom s náhodnými osobami.

ZDRAVIE: Nebudete sa cítiť vo svojej koži – možno následkom vyčerpania, ale príčinou môžu byť aj letné preflámované nôcky. Využite aspoň víkendy na to, aby ste sa dostali do správnych koľají, veď nervozita neprináša nič pozitívne. Prospejú vám všetky letné športy, plávanie, turistika.

Býk 21. 4. – 20. 5.

TREND: Stres sa vás konečne pustí, v máji by ste mohli na týždeň niekam vyraziť. V júni sa dozviete zaujímavé novinky, ktoré budú prínosom pre nové aktivity, ktoré však v júli zmarí hlúpa náhoda. Horko-ťažko sa postavíte na nohy, ale keď všetko racionálne zhodnotíte, zistíte, že si viete inak oceniť to, čo má nejakú hodnotu.

PRÁCA/PENIAZE: Máj bude takmer oddychový, pričom jún bude viac ako náročný. Zahltí vás povinnosťami rôzneho druhu, no ak si myslíte, že vám júl niečo vynahradí, mýlite sa. Ten vám niečo zrúti. Zato august pripraví zaujímavú bilanciu, keď si uvedomíte, čo má akú hodnotu.

LÁSKA: Aj keď je máj mesiac lásky, nehrozí, že by ste ju práve vtedy stretli, aj keď zadaní si jej budú užívať plné priehrštia. V júni budete na roztrhanie, preto láska pôjde trochu bokom, no júl vás donúti všetko stavať od začiatku. Nájdete spôsob, ako preveriť svoje city a dať všetko do poriadku.

ZDRAVIE: V máji sa budete cítiť skvelo, najmä ak sa venujete cyklistike, plávaniu či turistike. Jún oslabí váš imunitný systém a v júli niektorí môžu prísť k úrazu, iní k problémom s chrbticou. Všetko je však riešiteľné prevenciou, životosprávou, pozitívnym vzťahom k sebe.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

TREND: Máj ubehne, ani nebudete vedieť ako, jún vám pripraví kopu novôt, finančný prínos, ale aj skvelé začiatky. V júli nebudete vedieť, čo chcete, všeličo sa bude meniť zvláštnym spôsobom podľa vlastných pravidiel a v auguste začnete „čarovať“, aby ste dosiahli to, na čom vám bude najviac záležať.

PRÁCA/PENIAZE: Hoci sa dopracujete k poznávacej ceste, kde získate zaujímavé vedomosti, v júni sa budete zviechať z nejakých nedoriešených problémov, ktoré nastali počas vašej neprítomnosti. Počas leta sa budete venovať skôr citovému životu ako suchopárnym motivačným tréningom.

LÁSKA: V láske nastanú zaujímavé zmeny, niektorí sa povydávajú, oženia a začnú svoj nový krásny život. Hoci sa všeličo v júli zmení možno aj k lepšiemu, objavíte v sebe niečo nové, pre lásku akoby stvorené. V auguste sa poniektorí krásne zamilujú a získate temer magickú moc nad inými.

ZDRAVIE: Spočiatku budete na tom celkom dobre, trochu precitlivení, ale aj tak v poriadku. Problémy môžu nastať až v júli, budete si pripadať vyčerpaní, v niečom na dne, ale aj keď sa vzchopíte, upadnete do sebaklamu a namiesto, aby ste na svojej životospráve niečo zásadne zmenili, počkáte, až sa to zmení samo.

Rak 22. 6. – 22. 7.

TREND: Mesiac lásky vám prinesie dobré zdravie, ale aj citovú biedu, v júni vás zaskočí vysoká miera chaosu a počas leta si riadne zašantíte, vyhodíte z kopýtka. Možno i viac, ako si budete môcť dovoliť. Niektoré maličkosti prehliadnete a prežijete celkom kuriózne situácie, získate inšpiráciu na rôzne tvorivé aktivity.

PRÁCA/PENIAZE: V zamestnaní nastane celkom slušný chaos, nedostatok nápadov, zistíte, že kolegovia nechávajú po sebe nedokončené symfónie. Počas letných mesiacov sa nad všetko povznesiete, budete sa venovať svojim vlastným záujmom, možno na všeličo šťastné aj prídete.

LÁSKA: Spočiatku bude všetko v citovom živote vyrovnané, pretože na nejaké hádky alebo šarvátky nebude čas. Jún vám pripomenie, čo je vzácne a čo nie, lenže leto prinesie istý druh rovnováhy, možno zrod priateľstva. Začnete premýšľať, či v tom, čomu hovoríte „láska“, nepotrebujete cítiť aj priateľstvo.

ZDRAVIE: Budete sa cítiť pomerne dobre. Aj keď budete potrebovať pohyb, ovocie, zeleninu a dostatok tekutín, nič vás natoľko neoslabí, aby ste ochoreli. Budete môcť športovať, ak je to vaša prvoradá činnosť – aj vyhrávať súťaže, čo ocenia najmä tenisti a plážoví volejbalisti.

Lev 23. 7. – 22. 8.

TREND: Zamyslíte sa nad radikálnymi zmenami, ktoré budete chcieť vykonať. Aj keď pre to budete musieť niečo obetovať, rozhodnete sa správne. Jún bude pokojný, nadriete sa síce za málo peňazí, ale ujde to. Leto bude zaujímavé pre financie, menej zaujímavé pre citové vzťahy.

PRÁCA/PENIAZE: Rozhodnete sa zmeniť cieľ podnikania – prípadne svojej doterajšej profesie, a hoci budete musieť štartovať temer od nuly, nevzdáte sa novej myšlienky. Počas leta budete hodne cestovať v júli, no august ukáže, že vaše rozhodnutia a trochu riskantné kroky budú naozaj správne.

LÁSKA: Vaše city sa dostanú do rovnováhy, možno objavíte v partnerke či partnerovi aj trochu priateľstva. V júni vás láska poriadne podrží, osamelí nájdu spriaznenú dušu, ak budú chcieť, no v priebehu júla a augusta sa s polovičkou rozhádate a v auguste budete čeliť nejakým intrigám.

ZDRAVIE: V máji vás zdravie trochu potrápi, preto nezabúdajte na prevenciu, rozumný životný štýl. Jún a júl prežijete v pomerne dobrom stave, vaša kondícia nezradí, nuž dáte zabrať pohybovému aparátu. Horšie to bude v auguste, kde sa v nejednom prípade ozve srdcovo- cievny systém.

Panna 23. 8. – 23. 9.

TREND: Niečo sa hneď na začiatku zosype, ale bude to pre vás znamenie, že treba začať budovať od začiatku. V júni sa statočne narobíte, hoci si v júli trochu oddýchnete, august na vás naloží z každej stránky seriózne bremená, vďaka čomu nestihnete ani poriadne dýchať.

PRÁCA/PENIAZE: Pravdepodobne sa niekto postará, aby sa vám všeličo zosypalo a museli ste firmu budovať nanovo. Iných môžu prepustiť z práce, ale už v júni môžu zohnať inú, kde sa síce nadrú, ale aj zarobia. V júli dosť veľa miniete, aby ste zregenerovali, august vám prinesie nové pracovné výzvy a drinu.

LÁSKA: Tí, čo sú rodinne založení, pocítia, čo znamená láska v máji, ako aj tí, čo si budú chcieť založiť rodinu. Jún prinesie spokojnosť, harmonický vzťah, pochopenie. Júl vás však postaví pred náročnú voľbu a august prinesie do lásky temer depresívne stavy a chmúrne myšlienky.

ZDRAVIE: V dôsledku nespokojnosti s tým, čo budete mať, ako sa budete cítiť, si môžete privodiť žalúdočné problémy, prípadne tráviace ťažkosti iného typu. V júni sa to stabilizuje, v lete môžete mať problémy vtedy, ak začnete preháňať v športových aktivitách alebo v neprimeranom hýrení.

Váhy 24. 9. – 23. 10.

TREND: Mnoho záležitostí sa vylepší, bude možné všeličo skrášliť, pretvoriť, pričom jún prinesie aj nejaké cesty a slušné peniaze. Počas leta sa mierne „ochladí“ jednak vo vzťahoch, ale aj pracovné aktivity sa na chvíľu dostanú do závozu, bude potrebné zapnúť mozog, intuíciu i tvorivosť.

PRÁCA/PENIAZE: Spočiatku nad niečím zvíťazíte, niečo posuniete podstatne lepším smerom, za čo vám jún prinesie slušné peniažky. Môže sa stať, že niektorí aj zdedia niečo väčšie. V lete sa práca postupne utlmí, možno i súkromnými cestami a v auguste nerozvážnymi investíciami.

LÁSKA: City rozkvitnú do krásy a pocitov šťastia. V júni začnete s láskou mierne kalkulovať, čo neprinesie práve najlepšie výsledky v júli. Vyhnite sa lipnutiu na partnerovi či partnerke alebo na nejakých svojich nezmyselných zvykoch. August vnesie do lásky napätie.

ZDRAVIE: Hoci sa budete cítiť celkom dobre, začnete v nejednej záležitosti preháňať. Zdravie vás síce nesklame, ale budete cítiť nervozitu, najlepšie bude, ak si ju vybijete v športových aktivitách a cestovaní. Letné mesiace prežijete bez stresu a v dobrej kondícii.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

TREND: Mnoho maličkostí bude v rozpore s tým, čo skutočne budete chcieť. I keď budete počítať s tažkosťami, nebudete tušiť, koľko ich bude a ako ich prekonať. Najnáročnejším mesiacom sa javí jún, vtedy z každej stránky zvýšte opatrnosť. Letné mesiace prinesú nové možnosti, august dokonca i peniaze.

PRÁCA/PENIAZE: Budete sa musieť prebrať z očakávaní niečoho nereálneho, naoko veľkého. Jún prinesie pracovné problémy a vyhrotí ich do extrémov. Niektorí môžu urobiť fatálnu chybu, iní naletieť pochybnej spoločnosti. V júli sa budete zviechať, ale august to vyváži nečakaným finančným ziskom.

LÁSKA: Je možné, že nepochopíte zmysel niektorých odkazov od možnej adeptky alebo adepta na vzťah a trochu to pokazíte. V júni však láska prinesie krásne okamihy, milé prekvapenia. Leto bude najskôr problematické, ale keď láska „zacíti“ peniaze – všetko sa obráti tým najlepším smerom.

ZDRAVIE: Zistíte, že máte nejaké zvláštne bolesti, nuž môže ísť aj o niečo vážnejšie, preto neobchádzajte lekára. V júni sa môžete zosypať, ak na seba navalíte viac zodpovednosti, ako je únosné. V lete sa pozviechate zo zdravotných problémov, aj keď bude lepšie, dodržujte diéty, správnu životosprávu.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

TREND: Môžete sa dostať do rovnováhy, ale ak začnete byť pasívni, ďaleko to nedotiahnete. Keď jún prinesie nádejné prísľuby, v júli naberiete druhý dych a začnete so všetkým po novom, čo vás povznesie na duchu. August bude trochu bilancovať a pocítite to najmä na miestach, kde ste v predchádzajúcom období urobili chybu.

PRÁCA/PENIAZE: Nerobte si zbytočné ilúzie, ak vás niečo sklamalo – sklame to znovu. V júni nájdete spoľahlivú sponzorku na všetky tvorivé nápady. V lete počítajte so stabilizovanou pracovnou činnosťou, s nadhľadom, vďaka ktorému sa všeličo môže otočiť správnym smerom, čo isto pocítite v auguste.

LÁSKA: Prvé dva mesiace váš citový život naberie nádherné rozmery, možno dospejete i k zásnubám alebo až k svadbe, ale júl niečo pokazí, akoby ste si vlastným strachom napchali do hlavy nezmyselné podozrenia. Namiesto, aby ste sa polovičke ospravedlnili – verejne sa vyhlásite za obeť vlastných výmyslov.

ZDRAVIE: Možno sa začnete zahrávať so svojím zdravím podceňovaním toho, čo je naozaj dôležité. V júli sa to začne otáčať pomaly, ale isto proti vám. Budete viacej unavení, apatickí, nervózni. V auguste dostanete poriadnu lekciu o tom, čo sa smie a čo sa nesmie. v poriadku. Isto budete celý čas celkom zdravo žiť, venovať sa posilňovaniu, plávaniu, pričom budete mať dosť trpezlivosti s riešením napätia či nejakého stresu.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Exkluzívny horoskop - 2. časť: Čo vás čaká v roku 2013
Plus JEDEN DEŇ