Mamina

Rekord vo vzpieraní 3 dni pred pôrodom!

09.06.2014

Väčšina žien v deviatom mesiaci má problém vstať zo stoličky. Američanka Meghan Umphres Leatherman dvíhala ťažké činky až do pôrodu!

Meghan Umphres Leatherman (33) cvičila s ťažkými činkami až do pôrodu.

Meghan Umphres Leatherman (33) cvičila s ťažkými činkami až do pôrodu.Autor: profimedia.sk

Američanka Meghan Umphres Leatherman ( 33 ) z Arizony športom žije. Jej záľuba vo vzpieraní sa zmenila na vášeň, ktorá ju úplne pohltila. Tvrdí, že odkedy začala intenzívne cvičiť, nebola ani raz chorá a cíti sa omnoho lepšie.

Svojej vášne sa nemienila vzdať ani počas tehotenstva. Napriek kritike okolia vo svojou tréningu nepoľavila ani vo vysokom štádiu tehotenstva.

Zábery na tehotnú ženu s ťažkými činkami pobúrili množstvo ľudí. Meghan sa však nenechala vykoľajiť kritikou. "Ženy sa na tehotenstvo vyhovárajú, pretože sú lenivé, " obhajuje sa mladá mamička.

Rodinka Leathermanovcov s trojdňovou dcérkou Florence. foto: profimedia.sk

Aby toho nebolo dosť, 3 dni pre pôrodom zlomila rekord vo vzpieraní. Dokonca nenechala činky opustené ani dva dni pred pôrodom, keď už bola otvorená na jeden centimeter. Dalo by sa povedať, že dcérku Florence Germaine, ktorá sa narodila 3. mája, skoro porodila pri cvičení. Dnes už táto rázna žena zarezáva opäť v posilňovni.

Autor: imamina.sk

Ďalšie články z tejto sekcie

titulok

titulok

13.04.2016
 
Portál iMamina.sk sa s vami lúči

Portál iMamina.sk sa s vami lúči

06.11.2014
Portál iMamina.sk sa dnes lúči so svojimi čitateľkami. Čítať viac
 
 

Náš dvojročný chlapček nikdy neprespí celú noc!

30.10.2014
Môj 2 ročný synček ešte ani raz neprespal celú noc, budí sa aj 2,3 niekedy aj 4x za noc. Raz sa pýta z postielky ku mne, potom pýta kakauko,... Čítať viac
 
 

Trápil nás vírus "ústa, ruka, noha"!

29.10.2014
Môj syn mal pred troma týždňami akútny zápal priedušiek, strávil 5 dni v nemocnici a na šiesty deň, keď bol už doma dostal vírus s názvom... Čítať viac
 
 

Ako ošetrovať ranu po očkovaní na TBC?

28.10.2014
Môjmu 3-mesačnému synčekovi praskla ranka po očkovaní proti TBC a vytiekol z nej hnis. V poradni mi lekárka kázala vytierať to liehom,... Čítať viac
 
 

Rekord vo vzpieraní 3 dni pred pôrodom!
imamina.sk