Mamina

Súťažte s MATERNITY CARE SATURDAY 2014 a na pôrod sa budete tešiť!

03.04.2014

Príďte sa tešiť na pôrod s MATERNITY CARE SATURDAY.

Na MATERNITY CARE SATURDAY vám poradia odborníci aj skúsené mamy.

Na MATERNITY CARE SATURDAY vám poradia odborníci aj skúsené mamy.

V sobotu 12. apríla 2014 sa bude konať jedinečný tehotenský kongres, ktorý organizuje Miracle štúdio, ktoré má už viac ako 9ročné skúsenosti s cvičeniami pre maminky, či bábätká a pravidelne organizuje zaujímavé prednášky pre rodičov. Počas zážitkovej soboty pre budúcich rodičov sa budú konať prednášky, workshopy a semináre, ktoré pripravia budúce maminy a oteckov na veľkú zmenu v ich živote - príchod bábätka.

Budú radiť odborníci

Prednáška Pôrod s gynekológom-pôrodníkom, workshop Dojčenie s laktačnou poradkyňou Jankou Funtaľovou, seminár Ľahší pôrod so skúsenou pôrodnou asistentkou Jankou Bočovou, či veľmi praktický workshop Nosím, nosíš, nosíme pod vedením manželov Csibovcov, sú len tie základné.

Medzi odborníkov, ktorí prídu rodičov naučiť a povzbudiť, patrí aj psychologička a výživová poradkyňa Miška Sabová, ktorá bude riešiť tému Baby Blues, zdravú výživu a pitný režim, či certifikovaná lektorka Monika Baťková, ktorá bude mať prednášku z Aromaterapie a Bondingu.

Veľmi dôležitý je aj workshop Drobček - „prišli sme z pôrodnice a čo teraz?“ viesť ho bude skvelá, dvojnásobná mamina, detská zdravotná sestra z novorodeneckého oddelenia Zuzka Maximčuk, ktorá rodičov naučí ako správne manipulovať s bábätkom, ako správne a za akých podmienok bábätko kúpeme, polohujeme, prebaľujeme, či malého drobčeka ošetrujeme.

Príde aj supermama

Všetky prednášky budú viesť fundovaní odborníci, no aby si budúci rodičia aj oddýchli, navštívi kongres aj ctený hosť, známa moderátorka rodinnej relácie Supermama a skúsená mediátorka Renátka Názlerová. Bude viesť besedu na tému: „Príchod dieťaťa, otrasie celou rodinou“.

Charizmatická supermama vtipne, nenásilne, prediskutuje s budúcimi rodičmi nielen to, aké ich čakajú radosti, ale aj to na čo sa majú pripraviť aj v oblasti financií, aké majú možnosti a samozrejme im dodá sebadôveru a povzbudenie.

Po MATERNITY CARE SATURDAY 2014 sa budete tešiť na pôrod!

Kongres sa bude konať 12. apríla 2014 v známom hoteli Devín v Bratislave, v čase 9:00 - 18:00. Budúcich rodičov čaká aj občerstvenie a darčekové tašky plné praktických drobností.

Podrobné informácie nájdete na webovej stránke www.studiomiracle.sk

cena: 89€/pár, 59€/ sama tehuľka

v cene: celodenný vstup na všetky prednášky a workshopy, coffe break, celodenný pitný režim a taška plná darčekov od partnerov kongresu.

Počet párov je obmedzený!

infolinka: 0904 191 250

Zapojte sa do súťaže o 5 ks DVD Wellness cvičenie v tehotenstve a po pôrode. Odpovedzte na otázku:

Kedy sa koná 4. ročník TEHOTENSKÉHO KONGRESU v hoteli Devín v Bratislave?

 

Súťaž bola ukončená.

 

Ďalšie články z tejto sekcie

titulok

titulok

13.04.2016
 
Portál iMamina.sk sa s vami lúči

Portál iMamina.sk sa s vami lúči

06.11.2014
Portál iMamina.sk sa dnes lúči so svojimi čitateľkami. Čítať viac
 
 

Náš dvojročný chlapček nikdy neprespí celú noc!

30.10.2014
Môj 2 ročný synček ešte ani raz neprespal celú noc, budí sa aj 2,3 niekedy aj 4x za noc. Raz sa pýta z postielky ku mne, potom pýta kakauko,... Čítať viac
 
 

Trápil nás vírus "ústa, ruka, noha"!

29.10.2014
Môj syn mal pred troma týždňami akútny zápal priedušiek, strávil 5 dni v nemocnici a na šiesty deň, keď bol už doma dostal vírus s názvom... Čítať viac
 
 

Ako ošetrovať ranu po očkovaní na TBC?

28.10.2014
Môjmu 3-mesačnému synčekovi praskla ranka po očkovaní proti TBC a vytiekol z nej hnis. V poradni mi lekárka kázala vytierať to liehom,... Čítať viac
 
 

Súťažte s MATERNITY CARE SATURDAY 2014 a na pôrod sa budete tešiť!