Registračný formulár pre hlasujúcich

Zatvoriť
 
späť
 
daj hlas a vyhraj
4701 hlasov
8
Zuzana
Borseníková
Vek: 24 rokov
Bydlisko: Považská Bystrica
Výška/váha: - cm / 52 kg
Miery: 85-60-88
Znamenie: vodnár
Záľuby: tanec, cyklistika, turistika, jumping
Škola: absolventka Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a pracujem ako Office manager v stavebnej spoločnosti a asistentka predaja zájazdov v mamininej cestovnej agentúre
Čo je tvojím najväčším životným snom?
Ak mám byť úprimná, tak ako dieťa som vždy túžila zúčastniť sa súťaže Miss a tento sen sa mi nakoniec aj splní. Čo sa týka mojich súčasných snov, tak túžim, byť úspešná v práci a mať šťastnú a spokojnú rodinu.
Prečo by si mala byť práve ty kráľovnou krásy?
Aby som ostatným ukázala, že keď ste v správnom čase na správnom mieste, tak vám to môže zmeniť život tak ako aj mne. Vôbec som nemyslela, že by som sa mohla dostať až takto ďaleko. Keby som bola naozaj tou „kráľovnou“, tak by som to chcela využiť na niečo prospešné. Pokiaľ by sa mi vďaka popularite podarilo pomáhať najmä chorým ľuďom, tak by sa naplnil jeden z mojich snov. Konečne by som mohla vďaka svojmu úspechu pomôcť nielen sebe, ale aj druhým a cítila by som sa naozaj užitočná a prospešná pre spoločnosť.
Čo by si ako kráľovná krásy pre ostatných chcela a ako by si na tom pracovala?
Želala by som si zdravie pre každého z nás, ale na to by mi, žiaľ, titul Miss nestačil. Ako som spomenula, keby sa mi vďaka takejto výhre podarilo na rôznych podujatiach alebo foteniach vyzbierať finančné prostriedky, veľmi rada by som pomohla chorým ľuďom, či už starým alebo mladým. Netúžim po tom pomáhať zdravotníctvu, ale uľahčiť ľuďom zvládať tie najťažšie životné situácie a spríjemniť im napríklad pobyt v nemocnici. Bohužiaľ, zistila som, aké je ťažké, keď musíte tráviť v nemocnici viac času ako doma a v takýchto ťažkých chvíľach poteší každá maličkosť. Možno by sa mi podarilo získať prostriedky a tým niekomu aj zachrániť život.
Nafotila si niekedy odvážne fotografie?
Nie.
Si rada stredobodom pozornosti?
Vždy ma veľmi poteší, keď som stredobodom pozornosti kvôli niečomu pozitívnemu, ale nemám potrebu vyhľadávať takéto situácie.
Čo všetko si ochotná podstúpiť pre krásu?
Udržiavať si postavu športovaním, tvrdým tréningom a úpravou stravy a dodržiavať správnu životosprávu.
Ktorá je tvoja najsilnejšia a ktorá najslabšia stránka?
Moja najslabšia stránka je, že niekedy až príliš prežívam stresové situácie a som impulzívna. Mojou najsilnejšou stránkou je cieľavedomosť a zodpovednosť. Pokiaľ niečo neurobím na 100%, nie som so sebou spokojná.
Čo bolo doteraz tvojou najväčšou životnou výhrou?
Mojou životnou výhrou je moja rodina. Sme jeden druhému oporou a stojíme pri sebe v dobrých aj tých zlých životných situáciách. Určite som pyšná aj na to, že som úspešne ukončila VŠ a že som spolu so svojou tanečnou skupinou vyhrala niekoľko svetových tanečných súťaží.
Čo je tvojím najväčším životným trapasom?
Pár menších trapasov som určite mala, ale asi neboli až také vážne, keďže si na ne vôbec nespomínam.