DIY bozk sem, DIY bozk tam...

DIY bozk sem, DIY bozk tam...

jún02

Sladké, presladké! Také sú tieto vybozkávané biele džínsy, ktoré ich autorka a majiteľka musí naozaj milovať a s láskou nosiť. Vyrobte si a noste také aj vy!

 

Použiť môžete aj pečiatky v tvare pier a farbu na textil, no Love Meagan sa rozhodla dať nohaviciam skutočný šmrnc použitím skutočných rúžov a vlastných pier. A v tom prípade je názov projektu Kiss My Pants viac než výstižný!


Budete potrebovať:

- Biele nohavice
- Rôzne odtiene rúžov
- Papierovú vreckovku
- Froté uteráčik alebo handričku


1. Na pery si naneste štedrú vrstvu rúžu.


2. Jeho vrchnú vrstvu najskôr odtlačte do papierového obrúska a potom už môžete začať s bozkávaním! Pery do džínsov odtláčajte čo najsilnejšie, aby sa farba rúžu do textilu poriadne vpila.

3. Niektoré odtlačky vytvorte svetlejšie, iné tmavšie. To dodá potlači peknú textúru. Striedajte rôzne červené a ružové odtiene, prípadne sem-tam použite oranžový či fialový rúž.


4. Keď bude potlač na prednej strane nohavíc hotová, vezmite si handričku a opatrne prikladajte k jednotlivým odtlačkom, aby sa prebytočná farba preniesla na ňu.


5. Celý postup zopakujte aj na zadnej strane džínsov a nezabudnite pár bozkov aplikovať aj po bokoch.

...no a keď si na seba svoje vybozkávané nohavice zoberiete, na pery skúste použiť jeden z rúžov, ktoré vám ich pomáhali vytvoriť. Efekt bude dokonalý!

Autor: Mollie tvorí/Lusy


 

Pastelové strapce: Rozveseľte svoju tašku!

jún01
K vode alebo na nákupy. Veľka perforovaná taška môže byť pekná už sama o sebe, ale ak na ňu priviažete zopár pastelových handmade strapčekov,...
staršie články
 
DIY bozk sem, DIY bozk tam...
Mollie tvorí/Lusy