Slovenská herečka šokuje novým chlapom a vyhlasením o alkohole: Som zvyknutá piť

26. decembra 2016, 15:00
Tip redakcii

Svoj životný štýl prirovnáva herečka k životu rockových hviezd: „Som hyperaktívna a stále lietam. Je pravda, že teraz je môj život bláznivý, ale už sa teším na vlastnú rodinu a konečne si urobím vlastné Vianoce.

LUCIA
SIPOŠOVÁ (36).

LUCIA SIPOŠOVÁ (36).

Autor: TV JOJ

S kým? Po jej boku už dlhší čas žiadneho muža nevidno. Lucia prezradila, že sa jej črtá vzťah, aj keď zložitejší: „Páči sa mi, aj ja jemu. Veľmi. Ale je to Talian a tá diaľka ma úplne odrádza.“ Luciu predvianočný stres obišiel. „Neostávam doma, pretože tam nemám komu vyvárať ani piecť. Uchýlim sa k tete, tam sa o mňa skvele postarajú. Neskutočne sa tam prejedám. Čo vidím, to zjem!“ smeje sa.

Vínu neodolá

Naplánovaný má už aj silvestrovský program: „Asi pôjdem ku kamošovi výtvarníkovi. Žije vo veľkom dome, kam príde mnoho jeho priateľov, takisto umelcov, a to sú bombastické žúry.“ Lucia priznala, že pohárik má v ruke dosť často. „Som zvyknutá piť. Často pijem víno alebo šampanské, ale v malom množstve. Nevypijem liter, ale tak, aby mi bolo dobre. Takže na Nový rok u mňa opica nehrozí. Aj keď tá skvelá partia môže niečo zmeniť…“ dodala so smiechom.

 
Autor: Gréta Klimkovská, Katarína Čulenová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Slovenská herečka šokuje novým chlapom a vyhlasením o alkohole: Som zvyknutá piť
Gréta Klimkovská
Katarína Čulenová