Nová web stránka

17.05.2017

Nemala misskovské miery a aj tak zaujala, dokonca viac ako samotná víťazka, 21-ročná ryšavka Hanka Závodná z Bratislavy. Reč je o bucľatej finalistke Dominike, ktorú počas trvania súťaže sužovali zdravotné problémy. Pre ne totiž nemohla cvičiť podľa plánu.

Tie však už pominuli a Dominika sa vrátila do starých koľají. A kto by si bol myslel, že Dávidová zapadne prachom pre jej kilá navyše, je na omyle. Vďaka plus size krivkám má sympatická Levičanka už prvé pracovné ponuky.

„Po finále som vôbec nečakala, že stiahnem na seba toľko pozornosti. Vyšli rôzne články, boli rôznorodé komentáre a oslovili ma fotografi, ktorí majú svoje ateliéry a napríklad spolupracujú s nejakou spoločnosťou, kde hľadajú nové tváre. Modelingová agentúra ma zatiaľ neoslovila,“ prezradila nám Dominika, ktorú momentálne naplno zamestnáva sestra.

„Keď som sa vrátila domov, snažím sa zabehnúť naspäť do môjho života, ktorému som sa venovala aj predtým. Užívam si rodinu a sestru, ktorá žije v zahraničí, no teraz je na Slovensku. Okrem toho riešim prácu, školu a povinnosti,“ pokračovala sympatická brunetka, ktorú už ľudia spoznávajú na ulici.

„Počas celej súťaže som mala veľkú podporu v meste, v ktorom žijem, a podpora sa veľmi prejavila aj po finále a úprimne sa z toho teším a vážim si to,“ dodala.

 
Fotogaléria
Nová web stránka
 
2fotky
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016