Obrovská tragédia, známy exmarkizák zomrel: Smrť počas prevozu do nemocnice!

18. marca 2017, 20:39
Tip redakcii

Obrovský šok! Politik a bývalý markizák Robo Beňo (†54) dnes náhle zomrel! Záchranárom sa ho, žiaľ, nepodarilo oživiť. Čo sa vlastne stalo?

Robo Beňo

Robo Beňo

Autor: archív PLUS 7 DNÍ

Bývalý markizák, ktorému sa v roku 2012 narodil synček, mal poobede doma dostať rozsiahly infarkt a zomrel počas prevozu v sanitke. Ako sa nám podarilo ďalej zistiť, záchranári sa ho snažili trikrát oživiť, žiaľ, nepodarilo sa.

Smutný hrdina Václav Neckář: Po ťažkej mŕtvici o vlások unikol smrti

O hroznej správe informoval na Facebooku aj jeho bývalý kolega Ján Pasiar. ,,Priatelia, že to s Robo Beňo nie je pravda...?!?" Pod jeho otázkou sa okamžite začali kopiť desiatky šokovaných reakcií a dobrú hodinu viacerí neverili, že je to pravda. Dokonca sa tam začali objavovať aj odpovede, v ktorých sa písalo, že ide o obyčajnú kačicu. Žiaľ, bývalý moderátor relácie Sito či  Sedem s.r.o., naozaj zomrel.


Neprehliadnite: Rozpoznajte mozgovú mŕtvicu včas


 

EXKLUZÍVNE FOTO Černákovec Ján Kán si užíva na slobode. V prominentnej spoločnosti!

Jeho priateľka Lenka ako aj všetci známi sú v obrovskom šoku a nemôžu tomu uveriť. ,,Záchranári priviezli do nemocnice 54- ročného muža. Zdravotnícky personál centrálneho príjmu Nemocnice akademika Ladislava Dérera mu už napriek snahe nedokázal pomôcť. Muž zomrel počas prevozu," potvrdila pre TV JOJ hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Petra Stano Maťašovská. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť a veľa síl.

Markizácky reportér, ktorého sa bojí Fico: V Záhorskej ho umlčali, no utešuje ho priateľka z RTVS

V markízackej šou z nej urobili krásku, no na pohovore neuspela. Vraj bola príliš pekná

,,S Robom som sa stretol a zoznámil, keď bol redaktorom Markízy, potom som ho ešte lepšie spoznal počas nášho spoločnoho pobytu na Filipínach. Pamätám si ho ako mladého, silného a vitálneho chlapa. Je to pre mňa šokujúce, že v takom mladom veku zradilo zdravie. To by som určite neveril, že sa to jemu môže stať," šokovane reagoval jeho kamarát politik Ľudovít Kaník. Robo Beňo, ktorý mal z predchádzajúcich vzťahov ešte dcéru a syna, sa po odchode z Markízy venoval politike a bol známy aj vďaka vzťahu s bývalou misskou Ivanou Christovou.

Viac zaujímavých tém na Pluska.sk:

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
A JSONArray text must start with '[' at character 0