Už si užíva

28. mája 2007, 13:00
Tip redakcii

JEDEN z najväčších absentérov slovenského parlamentu Ján Slota kašle na politiku a užíva si v Chorvátsku. Podarilo sa nám ho nafotiť v luxusnej vile, ktorú mu v minulosti vyčítala jeho podpredsedníčka Anna Belousovová.

  Národniar aj tento rok dovolenkuje vo vile na chorvátskom ostrove Rab. Slota síce tvrdí, že luxusný dom nad malebným prístavom mu nepatrí, no jeho príbuzní sa na rozľahlej terase zjavne cítia ako doma. „Pán Slota má svoju honosnú vilu a na cudzie meno prenajatú jachtu na chorvátskom pobreží. Je to národný buditeľ chorvátskeho pobrežia, na striedačku s Beninom, kam chodí prebúdzať černochov,“ povedala pred piatimi rokmi na Slotovu adresu pre médiá jeho súčasná kolegyňa podpredsedníčka Anna Belousovová. Slotovi sa v Chorvátsku evidentne páči, utešene sa rozrastá aj počet rodinných dovolenkárov. Okrem predsedu SNS sú už tradičnými obyvateľmi vily jeho tretia manželka Ľubka a jej mama. Tento rok prvý raz na Rab zavítala aj jeho mesačná dcérka Sofia. Rodinka podobne ako v minulosti pricestovala do Chorvátska na niekoľkomiliónovom modrom Porsche.
  Tamojšie vody už pred troma rokmi brázdila aj jachta pomenovaná prezývkou Slotovej manželky „Babulka“. Lodička za 16 miliónov však na národniara nebola napísaná. Politika zrejme lídrovi SNS pomohla k bohémskemu životu. Podľa naposledy zverejneného majetkového priznania zarobil v roku 2005 1,39 milióna korún, vlastnil byt a chatku so záhradkou. Nedávno si dokázal kúpiť Bentley za 2,6 milióna a vídať ho aj na štvormiliónovej audine. Nuž, národniar je asi veľmi sporivý.

  POHODA NA TERASE: Takto si Slotovci užívali uplynulý víkend na ostrove Rab. 
 

 
Autor: RASTISLAV BOLDOCKÝ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Už si užíva
RASTISLAV BOLDOCKÝ