Bitka v priamom prenose!

03. novembra 2007, 13:00
Tip redakcii

TAK to tu ešte nebolo. Milionárovi z Pereša chcel neznámy muž ukradnúť nápad. Braňo Mojsej sa dal uniesť a počas nakrúcania vlastnej šou dal dotyčnému patrične najavo, odkiaľ vietor fúka.

  Diváci šou Čo na to Mojsejovci si môžu mädliť ruky. Už čoskoro totiž uvidia Braňa Mojseja vybuchnúť ako sopku. Jeden z pozvaných hostí totiž vyhodil boháčovi na oči, že do dnešného dňa nevyhlásil už legendárnu anketu Bulo roka.

Nakopal ho do zadku

  Chcel tak urobiť sám, na čo Braňo Mojsej argumentoval licenciou a vlastníctvom všetkých práv na túto anketu. Hosť sa však rozhodol pokračovať vo svojom ťažení, na čo Mojsej zareagoval po svojom. „Vyskočil z kresla a rozbil pritom aj nejaké sklo. Pribehol k tomu chlapovi a ešte mu niečo hovoril. Ten chlap ho ďalej provokoval. Nato ho proste obrátil a nakopal do zadku,“ povedal náš zdroj zo štábu, ktorý celú vec videl na vlastné oči. Bitku v priamom prenose nám potvrdila aj hovorkyňa TV JOJ Tatiana Tóthová. „Áno, stalo sa to pri nakrúcaní.“ Či tento súboj na ostrie noža napokon uvidíme, rozhodne televízia. Isté však je, že Braňo sa snaží na seba upútať za každú cenu.

 
Autor: VLADIMÍR KROUPA, Foto: JÁN ZEMIAR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Bitka v priamom prenose!
VLADIMÍR KROUPA
Foto: JÁN ZEMIAR