Iveta je krv a mlieko

18. decembra 2007, 13:00
Tip redakcii

SLOVANSKÉ ženy sú najkrajšie na svete! Súťaž modeliek Miss model of the world vyhrala Češka Iveta Lutovská (24). Na súťaž ju ako horúcu kandidátku delegovala slovenská agentúra Oklamčák Production.

  Blondínka s titulmi Miss Praha a Miss Plzeň a finalistka Miss Českej republiky 2003 právom porazila v čínskom meste Yuncheng 56 krások z celého sveta! Iveta Lutovská totiž nie je nijaký anorektický symbol, má ideálne ženské miery 94-62-92 a výšku 182 cm. Agentúra Oklamčák Production, ktorá je držiteľom licencie aj pre Českú republiku, teda stavila na správneho koňa. Za nohatou blondínkou skončili aj exotické zjavy, ako druhá Stephanie Thomas z Trinidadu a Tobaga a tretia Grékyňa Grigoria Andoniou. 

Vešiaky, preč z móla!

  Iveta pritom nie je nijaká drobučká popoluška. K svojej výške má zodpovedajúcu veľkosť chodidla – č. 41, a nosí konfekčnú veľkosť 38. Skrátka, dievča krv a mlieko. Najžiadanejšími modelkami prestávajú byť chodiace vešiaky! Slovanské ženy sú najkrajšie na svete, to tvrdil už geniálny výtvarník Salvador Dalí, ktorý mal ruskú milenku Galu, i režisér Luc Besson, exmanžel herečky srbsko-ukrajinského pôvodu Milly Jovovich. V posledných rokoch vyhrávajú súťaže krásy dievčatá zo strednej a východnej Európy. Že by náhoda?

 

 

 

 V ČÍNE: Iveta sa fotila aj s organizátorkou súťaže.

 
Autor: ĽUBA KUKUČKOVÁ, Foto: Oklamčák Production 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Iveta je krv a mlieko
ĽUBA KUKUČKOVÁ
Foto: Oklamčák Production