Pľuščenko dorazil na Slovensko už v nedeľu

12. apríla 2009, 16:32
Tip redakcii

Ruský krasokorčuliar Jevgenij Pľuščenko, ktorý budúci týždeň absolvuje na Slovensku tri exhibičné predstavenia, prekvapil organizátorov skorým príchodom.

Dvadsaťšesťročný fenomenálny korčuliar mal doraziť až v pondelok podvečer, no do hlavného mesta zavítal už na Veľkonočnú nedeľu a vo večerných hodinách si zatrénuje na zimnom štadióne v Bratislave-Dúbravke. Pľuščenko sa predstaví na exhibičných vystúpeniach v utorok na zimnom štadióne v Žiline (18.00), v stredu zopakuje svoje vystúpenie pred divákmi v Bratislave (18.00) a turné zakončí vo štvrtok v Košiciach (20.00).

Na Pľuščenkovej exhibícii vystúpi aj Sabovčík


Olympijský víťaz, trojnásobný majster sveta a päťnásobný európsky šampión Jevgenij Pľuščenko zavíta na budúci týždeň opäť na Slovensko. Svoje turné, na ktorom ho bude opäť sprevádzať známy maďarský hudobný virtuóz Edvin Márton, začne 14. apríla o 18.00 h na zimnom štadióne v Žiline, o deň neskôr je v rovnakom čase šou na programe v Bratislave a 16. apríla od 20.00 h aj v Košiciach.

Okrem už dávnejšie avizovaných medailistov z vrcholných svetových podujatí, nemeckej športovej dvojice Aľona Savčenková - Robin Szolkowy a skvelého Švajčiara Stéphana Lambiela sa divákom predstaví aj niekdajší dvojnásobný majster Európy a bronzový z OH 1984 v Sarajeve Jozef Sabovčík, ktorý ako prvý krasokorčuliar v histórii predviedol na súťaži štvoritý skok.

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pľuščenko dorazil na Slovensko už v nedeľu
TASR