Mafiánsky bos Mikuláš Černák prehovoril pre PLUS 7 DNÍ. Kto ho v časoch najväčšej slávy platil?

12. júla 2016, 15:00

Týždenník Plus 7 Dní prinášal osem týždňov seriál Černákove vraždy, v ktorých odzneli tie najhrozivejšie a neskreslené informácie z vraždenia v podsvetí, keď mu na Slovensku vládol Mikuláš Černák.

Bos všetkých bosov Mikuláš Černák.

Bos všetkých bosov Mikuláš Černák. Foto: Emil Vaško

Jeho obávanú skupinu s názvom černákovci tvorili desiatky mužov, z ktorých väčšine je už po smrti. Samotný bos všetkých bosov Mikuláš Černák si dnes odpykáva doživotie za viacero vrážd. Niektorí jeho kumpáni sú podobne, ako on za mrežami, no sú aj takí, ktorí si napriek tomu, že sa vraždenia zúčastnili, neodpykali ani deň.

V exkluzívnom rozhovore pre Plus 7 dní obávaný bos Mikuláš Černák prehovoril o tom, kto je dnes bosom slovenského podsvetia, s kým počas rokov najväčšej "slávy" černákovcov spolupracovali, prečo jeho kumpáni nie sú za mrežami aj to kto za nimi stojí.

Mikuláš Černák odpovedal spoza mreží na otázky redaktora Ivana Mega.

Boli na vašej výplatnej páske sudcovia, prokurátori, policajti, politici či iní funkcionári štátnej správy?

Bez kontaktov na vtedajších politikov, krytia funkcionármi štátnej správy a  orgánov a bez toho, aby sme mali na výplatnej listine niektorých policajtov a  prokurátorov, či sudcov, by naša organizovaná skupina nemohla fungovať v takých rozmeroch a tak dlho.

Celý rozhovor s bosom všetkých bosov Mikulášom Černákom si môžete prečítať v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 dní, a všetky informácie, ktoré sme vám prinášali nájdete na plus7dni.sk

Autor: PLUS 7 DNÍ/ Ivan Mego
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Termín sudca má v Biblii špecifický význam. Zásadne sa ním označuje Bohom vyvolená charizmatická osoba obdarená Božím duchom, vynikajúca morálnou a fyzickou silou a mimoriadnymi vodcovskými schopnosťami.“
Sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin takto vysvetlil záujem o kandidatúru na post hlavy štátu.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Mali by deťom, ktoré nie sú povinne zaočkované, zakázať navštevovať štátne materské školy?

ÁNO 84%
NIE 16%
Celkový počet hlasujúcich: 210
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo