25 rokov najlepsich fikcii
 
Špeciál sekty
 

Mafiánsky bos Mikuláš Černák prehovoril pre PLUS 7 DNÍ. Kto ho v časoch najväčšej slávy platil?

12. júl 2016, 15:00

Týždenník Plus 7 Dní prinášal osem týždňov seriál Černákove vraždy, v ktorých odzneli tie najhrozivejšie a neskreslené informácie z vraždenia v podsvetí, keď mu na Slovensku vládol Mikuláš Černák.

Bos všetkých bosov Mikuláš Černák.

Bos všetkých bosov Mikuláš Černák. Foto: Emil Vaško

Jeho obávanú skupinu s názvom černákovci tvorili desiatky mužov, z ktorých väčšine je už po smrti. Samotný bos všetkých bosov Mikuláš Černák si dnes odpykáva doživotie za viacero vrážd. Niektorí jeho kumpáni sú podobne, ako on za mrežami, no sú aj takí, ktorí si napriek tomu, že sa vraždenia zúčastnili, neodpykali ani deň.

V exkluzívnom rozhovore pre Plus 7 dní obávaný bos Mikuláš Černák prehovoril o tom, kto je dnes bosom slovenského podsvetia, s kým počas rokov najväčšej "slávy" černákovcov spolupracovali, prečo jeho kumpáni nie sú za mrežami aj to kto za nimi stojí.

Mikuláš Černák odpovedal spoza mreží na otázky redaktora Ivana Mega.

Boli na vašej výplatnej páske sudcovia, prokurátori, policajti, politici či iní funkcionári štátnej správy?

Bez kontaktov na vtedajších politikov, krytia funkcionármi štátnej správy a  orgánov a bez toho, aby sme mali na výplatnej listine niektorých policajtov a  prokurátorov, či sudcov, by naša organizovaná skupina nemohla fungovať v takých rozmeroch a tak dlho.

Celý rozhovor s bosom všetkých bosov Mikulášom Černákom si môžete prečítať v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 dní, a všetky informácie, ktoré sme vám prinášali nájdete na plus7dni.sk

Autor: PLUS 7 DNÍ/ Ivan Mego
Poslať e-mailom

 
Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Som Slovák, ktorý toho od 4. storočia urobil pre Slovensko najviac.“

Expremiér Vladimír Mečiar v rozhovore pre české médiá.

 

Hodnotenie: 4/5

 

Anketa

Myslíte si, že plánovaný protischránkový zákon bude účinný?

ÁNO 14%
NIE 86%
Celkový počet hlasujúcich: 107