Gorila ho unavila. Expolicajt Gajdoš sa chystá na dovolenku

11. januára 2017, 19:00

Vyšetrovací tím kauzy Gorila “oslavuje” piate výročie svojho založenia. Jeho bývalý šéf Marek Gajdoš ho opustil a ide si užívať civilný život.

Marek Gajdoš

Marek Gajdoš Foto: Matej Jankovič

„Momentálne som na voľnej nohe a idem na dovolenku a zaslúžený oddych,“ prezradil nám Marek Gajdoš čo to o svojich budúcich plánoch. Do práce sa podľa vlastných slov zatiaľ nechystá a pri otázke, čo bude po odchode z polície robiť, je tak trochu tajnostkár. V kuloároch sa šepkalo, že by mohol zamieriť do advokácie, no bývalý šéf Gorily tieto kuloárne šumy nepotvrdil. 

Nelyžuje

Zimnú dovolenku po odchode z náročného pracovného prostredia však nestrávi na lyžiach. „Nejdem lyžovať, nerád lyžujem,“ dodáva Gajdoš, o ktorom sa rozhodne nedá povedať, že by bol svojimi záľubami súčasťou mainstreamu. Pred pár rokmi sa napríklad na svojom facebookovom profile pochválil záberom, na ktorom pózuje vedľa sochy zakladateľa náboženského hnutia Hare Krišna Srilu Prabhupáda v Chicagu.

Autor:
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Keby močila na Bibliu a spálila by ju, tiež by išla do útekovej väzby?“
Takto Richard Sulík obhajoval Sheilu Sz., ktorá sa vyhrážala lovením aj moslimských detí. O pár hodín, po kritike, status z Facebooku zmazal.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Myslíte si, že odchod Jozefa Mihála naštartoval prípadný rozpad Sulíkovej SaS?

ÁNO 60%
NIE 40%
Celkový počet hlasujúcich: 210
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo