PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

Vášnivý premiér: Fico sa bozkával v aute so sekretárkou!

27. augusta 2013, 19:50

Premiér Robert Fico sa nadránom lúčil so svojou podriadenou v aute.

22. 8. 2013 o 01:39: Niekoľko minút trvalo lúčenie  na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa  rozlúčili bozkom a zamávali si.

22. 8. 2013 o 01:39: Niekoľko minút trvalo lúčenie na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa rozlúčili bozkom a zamávali si. Foto: Emil Vaško

Blízka podriadená Roberta Fica, pracovníčka jeho sekretariátu Jana Halászová, mala 21. augusta meniny. Zrejme preto sa jej šéf rozhodol venovať aj po pracovnom čase a prišiel po ňu, tak ako už neraz predtým, na bratislavské sídlisko Dlhé diely, kde býva. Bez ochranky, sám šoféroval športové BMW. Romanticky strávený večer zakončili nadránom dlhým bozkom a potom si už len zamávali na rozlúčku.


Spolu: Aj na služobných akciách býva Jana Halászová po boku Roberta Fica.
Foto: Norbert Grosz

Ale pekne po poriadku. Premiér pripravil pre oslávenkyňu veľký výlet. Cieľ cesty bol vzdialený stošesťdesiat kilometrov od Bratislavy, malá dedina Čereňany neďaleko Partizánskeho. Robert Fico Janu Halászovú najskôr previezol po svojom rodnom kraji - cez dediny v okolí Topoľčian. V Čereňanoch ich už čakal rozprávkový kaštieľ.


21. 8. 2013, 18.01 h: Prezliekla sa a výlet mimo Bratislavy sa mohol začať. Po príchode auta si sadla na sedadlo spolujazdca.
Foto: Emil Vaško

O premiérovej návšteve boli na mieste evidentne informovaní. Na nádvorí ho aj s jeho spoločníčkou privítal šéfkuchár Marián Filo. Ten v kaštieli vedie luxusnú reštauráciu. V objekte je k dispozícii aj niekoľko izieb, kde sa môžu hostia ubytovať. Fico s Jankou pobudli v renesančnom kaštieli štyri hodiny.

Zaviezol ju domov

Pár minút pred polnocou ho opúšťali vo výbornej nálade a vydali sa späť do hlavného mesta. Cieľovou stanicou boli opäť Dlhé diely. Šéf našej exekutívy odstavil bavorák pred Janiným panelákom. Po chvíli nasledovalo objatie a bozk trvajúci niekoľko dlhých sekúnd. O dvadsaťjeden rokov mladšia tmavovláska potom vystúpila a ženatý Robert Fico jej na rozlúčku zamával.

Premiér ústami svojej hovorkyne Beatrice Szabóovej pre Plus JEDEN DEŇ zareagoval, že ide o smiešny príbeh, na ktorom nie je nič, čo by stálo za komentár. Na akcii podľa neho boli aj ďalší štyria ľudia, ktorí prišli i odišli v rovnakom čase ako on.

Ak situáciu však premiér považuje za smiešny príbeh je to naozaj zarážajúce.

Janka si žije dobre

Kto je štíhla brunetka Jana Halászová? Mladá žena v minulosti pracovala v Smere ako sekretárka predsedu Fica. Potom sa spolu s ním presunula na Úrad vlády. Podľa týždenníka PLUS 7 DNÍ sa mladej žene evidentne dobre vodí. Ako úradníčka sa môže popýšiť bytom v novostavbe na Dlhých dieloch.

Podľa listu vlastníctva nie je byt zaťažený hypotékou. Mladá žena sa vozí na červenom Audi A4 v hodnote asi 30-tisíc eur. Už v minulosti sa v médiách objavila fotografia, na ktorej mala byť ona spolu so súčasným premiérom v gay bare.

Autor: Plus 7 Dní/Karol Bustin ml.
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Ak by som si bol vedomý alebo by mi bolo dokázané, že som skutky, z ktorých som bol obvinený, spáchal, pri mojej povahe odídem sám.“
Predseda Národnej rady SR Andrej Danko ku kauze otvárania listov v parlamente

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Úrad pre verejné obstarávanie poukázal na porušenie zákona zo strany ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý to však odmieta. Je to podľa vás výsmech občanom?

ÁNO 82%
NIE 18%
Celkový počet hlasujúcich: 1020
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo