25 rokov najlepsich fikcii
 
Špeciál sekty
 

Boháči len naoko: Kucherenkovci si na luxus požičiavali, kde mohli!

11. február 2016, 00:00

Poškodený bratislavský architekt prezradil, akým systémom z neho Kucherenkovci vytiahli peniaze.

Na život na vysokej nohe si títo dvaja požičiavali.

Na život na vysokej nohe si títo dvaja požičiavali. Foto: Branislav Šimončík, internet

Pár dní pred Vianocami sa excentrickej Silvii Kucherenko zrútil sen o bezstarostnom živote po boku milionára. Sergeja, ktorého si pred ôsmimi rokmi brala s veľkou pompou, zatkli vo Viedni rakúski policajti.

Zásah podnikateľa evidentne zaskočil. Nezmohol sa na nič lepšie, ako ukryť sa pred mužmi zákona v sprchovacom kúte. Tí ho však odviezli do väzby pre obvinenie zo sprenevery takmer ôsmich miliónov eur, staré dva roky.

Silvia si okamžite vymazala profily na sociálnych sieťach, kde sa chválila luxusným životným štýlom, a vypla telefón. Po čase sa k internetovému životu vrátila. Na zverejnených fotografiách sa opäť tvári ako profesionálna modelka, akoby si vytvárala pracovné portfólio. To, kde sa nachádza, sa však z nich vyčítať nedá.

My sme milovníčku luxusu stretli pred časom v bratislavskom päťhviezdičkovom hoteli, kde pravdepodobne riešila dramatickú rodinnú situáciu. Zatiaľ čo sa s vážnou tvárou venovala staršiemu mužovi, jej mama Monika strážila pri vedľajšom stole vnúčika Alexandra Marcusa.

Silvia má zrejme starostí nad hlavu. Nielenže zatkli jej manžela, chystajú sa na ňu udrieť veritelia. Jeden z nich nám porozprával o praktikách celebritného páru, ktoré okúsil na vlastnej koži.

Mali to premyslené?

Na svoje peniaze bratislavský architekt - jeho meno je k dispozícii v redakcii PLUS 7 DNÍ - čaká už niekoľko rokov. Na zoznámenie s prominentmi, ktorým dôveroval, si spomína presne: „Vtedy som ešte nevedel, kto sú Kucherenkovci. Stretli sme sa vďaka Sergejovmu právnikovi. Predstavil mi ho ako podnikateľa a či by som mu nemohol poskytnúť krátkodobú pôžičku 80-tisíc eur len na týždeň. Hneď bola pripravená zmluva, promptne vytlačená a u notára aj podpísaná s notárskou zápisnicou. Poslal som im peniaze z účtu, na ktorý mi všetko za krátky čas vrátili,“ rozpráva o začiatku skúsenosti, ktorá sa skončila trpko.

O niekoľko dní sa mu mediálne známa dvojica ozvala s tým, že si chce požičať 250-tisíc. Takú sumu nemal...

Viac o praktikách páru, ktorý sa okázalo prezentuje luxusom, sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.

Autor: PLUS 7 DNÍ/Nina Košecká
Poslať e-mailom

 
Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Je to jeho rozhodnutie, ktoré nepovažujem celkom za svojprávne. Nedá sa
byť vo vláde s komunistami a prijímať dalajlámu.“

Politička SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová komentovala neprítomnosť Bugára
na stretnutí s dalajlámom.

 

Hodnotenie: 4/5

 

Anketa

Myslíte si, že plánovaný protikorupčný zákon bude účinný?

ÁNO 60%
NIE 40%
Celkový počet hlasujúcich: 10