PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

Flašíková sa z rozchodu rýchlo otriasla, včera večer ju utešovali traja mladíci

11. januára 2017, 13:00

Monika nebude sedieť v kúte. Aj keď s Fedorom Flašíkom chystá rozvod, včera večer si vysmiata vyrazila von a nie sama.

Političku sprevádzala najprv len priateľka jej syna.

Političku sprevádzala najprv len priateľka jej syna. Foto: EMIL VAŠKO

Asi jej to nemohla urobiť. V utorok večer premiérovala spisovateľka a najnovšie aj scenáristka Evita Urbaníková svoj nový film Všetko alebo nič. Ako správna kamarátka prišla Evitinu komédiu, ktorá práve prichádza do kín, podporiť jej susedka Monika Flašíková Beňová. Napriek tomu, že politička len nedávno ohlásila rozvod s manželom Fedorom, rozdávala úsmevy na všetky strany, v rukách niesla kabelku Louis Vuitton a na nohách mala lodičky s povedomou červenou podrážkou.


Monikina svätá trojica: Flašíková si do spoločnosti opäť vyrazila s troma mladíkmi, úplne vľavo jej dlhoročný spolupracovník Ľubomír Klčo.
Foto: EMIL VAŠKO

Obklopuje sa mladými mužmi

V kinosále sa europoslankyňa usadila hneď vedľa priateľky svojho syna, no na blízku boli aj ďalší traja páni. Političkin dlhoročný spolupracovník a právnik Ľubomír Klčo, o ktorom sa - aj keď to Beňová popiera - špekuluje, že môže stáť za rozvodom svojej šéfky. Partia, ktorej súčasťou boli Monikini ďalší kamaráti Vladimír Vladár a Ľubo Urbančík, sa zdržala aj na afterpárty. Z večierku odchádzali spoločne - jeden z mladíkov zabezpečoval odvoz, takže zostáva len hádať, čo mali na starosti zvyšní dvaja. V každom prípade, Monika si s mladými má stále čo povedať.


Jún 2016: 
Europoslankyňa s rovnakou partiou žúrovala aj vlani v lete.
Foto: ARCHÍV

Chytila druhý dych?

Mimochodom, Moniku Flašikovú Beňovú sme s jej svätou trojicou stretli už vlani v lete. Žúrovali vtedy v bratislavskom Starom meste, kam si prišli užiť večer v jednej z najvychytenejších reštaurácií. Aj keď sa už dávno šepkalo, že s Fedorom to Monike neklape, informácie o blížiacom sa rozchode vtedy popierala.

Autor: kd
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Priatelia, práve mi volal George Soros a pýtal si moje číslo účtu. Do minúty mi prišli prachy za to, že sa zúčastním na proteste proti korupcii, ktorý bude na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.“
Poslanec za Sme rodina Peter Pčolinský reagoval na kritiku, že študentský protest platí americký finančník maďarského pôvodu.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Prekvapilo vás, že prezident Andrej Kiska nechce byť premiérom?

ÁNO 13%
NIE 87%
Celkový počet hlasujúcich: 630
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo