PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

Toto ste ešte nevideli! 100-ročná sexuálna terapeutka hovorí vo videu o problémoch v posteli

20. marca 2017, 11:00

Miluje svoj smartfón, ale myslí si, že vďaka nemu máme menej sexu. Storočná sex terapeutka Shirley Zussmanová má v New Yorku stále otvorenú prax a radí ľuďom čo robiť, aby prebudili pohlavný život.

Mobily nám ukradli vášeň: hovorí 100 ročná sexterapeutka

Mobily nám ukradli vášeň: hovorí 100 ročná sexterapeutka Foto: Profimedia

Shirley Zussmanová je jednou z najstarších sex terapeutiek na svete. Narodila sa na začiatku prvej svetovej vojny. Ako terapeutka zažila obdobie nástupu antikoncepcie, ale aj epidémie AIDS a rozmach internetového porna. 

Stále má pocit, že má ľuďom čo povedať. Pozrite si video, kde hovorí o príležitostnom sexe, mobiloch a o tom, ako náš hektický pracovný život mení postoj k sexu. 

Vďaka čomu má Shirley toľko klientov?  Nuž, dôvody sú rôzne. V Amerike sa manželia spolu milujú 51-krát do roka. Ľudia, ktorí žijú v nemanželskom pomere len o niečo viac, 54-krát v roku. Sexuológovia hovoria o vážnej kríze.

Autor: mb
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Priatelia, práve mi volal George Soros a pýtal si moje číslo účtu. Do minúty mi prišli prachy za to, že sa zúčastním na proteste proti korupcii, ktorý bude na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.“
Poslanec za Sme rodina Peter Pčolinský reagoval na kritiku, že študentský protest platí americký finančník maďarského pôvodu.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Prekvapilo vás, že prezident Andrej Kiska nechce byť premiérom?

ÁNO 12%
NIE 88%
Celkový počet hlasujúcich: 553
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo