PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

Zora Czoborová: Ukázala chalupu, kde žúrovala aj s dnes už mŕtvym mafiánom Deákom!

20. marca 2017, 12:00

Povestná chalupa na Záhorí robí fitneske radosť aj po rokoch. Kedysi tam organizovala vychýrené zábavy, ktoré sa končili neskoro v noci - či lepšie skoro ráno - spoločným bujarým kúpaním v bazéne. Dnes už vraj organizuje oveľa striedmejšie posedenia.

Zora Czoborová s manželom Petrom Illiásom: Manželia chodia oddychovať na chatu na Záhorí.

Zora Czoborová s manželom Petrom Illiásom: Manželia chodia oddychovať na chatu na Záhorí. Foto: Matej kalina

Už budúcu nedeľu predvedie Zora Czoborová v relácii Na chalupe svoju víkendovú haciendu na Záhorí. Víkendový dom využíva vždy, keď má voľno: „Chodím si tam oddýchnuť. Je spravená tak, že sa tam dá bývať, takže moji rodičia, keď je pekne, sú tam od marca až pokiaľ vydrží počasie. No a ja sa snažím tráviť tam s nimi čo najviac času.“

Kompletne vybavená

Rodičom areál prispôsobila, aby na staré kolená nemali so záhradou veľa starostí. „Kedysi tam bola klasická záhrada so skleníkom, ktorý som postupne zrušila, lebo som nechcela, aby sa tam rodičia týrali. Máme teraz ovocné stromy a dekoratívne stromy. Väčšinou slúži záhrada na oddych a kvôli psom chodíme do lesa. Kombinujeme to ešte s grilovačkou,“ prezradila Czoborová.

Na chatu už chodí oddychovať so svojím manželom Petrom Illiásom, s ktorým si pred rokom vystrojili romantickú svadbu.

No svojho času na Záhorí ponocovala aj s bývalým priateľom údajným mafiánom Romanom Deákom, ktorý bol neskôr zavraždený.Jeho smrť nie je dodnes objasnená a vinník nie je právoplatne odsúdený.

Deákova podnikateľská činnosť sa spájala s podsvetím. Blízky vzťah ho spájal aj s herečkou Katarínou Hasprovou či bývalou učiteľkou sexu Zuzanou Belohorcovou.

Areál slúži im, nie je oni záhrade

V záhrade sa vraj nejdú zodrať, keďže, našťastie, stromy, ktoré tam majú, nie sú na údržbu časovo až také náročné ako napríklad kvetinové záhony. Práve z toho dôvodu zrušila skleník. „Máme hlavne jablká a čerešne. Dala som vysadiť figy, hrušky a nektárinky, mali byť tento rok.“

Na žúry rada spomína

Zorin víkendový dom bol kedysi vychýrená adresa, konali sa tam najlepšie párty. Pozvanie dostal každý, kto medzi smotánkou a vôbec v Bratislave niečo znamenal. Končilo sa vždy nad ránom. „Väčšinou, keď boli bujaré párty, sme končili v bazéne,“ zasmiala sa fitneska.

„Máme tam takú pivničku kde máme víno, robíme aj koňak, takže keď príde návšteva, musí ísť najprv tam - to je tradícia. Stále to tak funguje,“ vraví.

V letných mesiacoch vraj ani tých poldecákov netreba veľa. „Slnko zaúčinkuje, takže sa zabavíme aj teraz, len je pravda, že to už nie je tak často ani s takým by som povedala kozičkovským vyskakovaním, ako keď som bola mladšia,“ priznala pobavene.

Čítajte viac

Prečítajte si viac

Prečítajte si Mečiarových amnestiách

Autor: nk
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„V tomto štáte sa môžu listy čítať iba väzňom a poslanci sa dostali na ich úroveň.“
Poslanec Národnej rady SR za OĽaNO Ján Budaj reaguje na skutočnosť, že v podateľni parlamentu otvárajú listy adresované poslancom.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Beblavý s Mihálom zakladajú novú stranu. Myslíte si, že u voličov uspejú?

ÁNO 17%
NIE 83%
Celkový počet hlasujúcich: 314
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo