PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

7 najväčších mediálnych „haluzí“, ktorými na Slovensku štartovali televízne šou

18. decembra 2016, 19:00

Sedem najväčších mediálnych „haluzí“, ktorými na Slovensku štartovali televízne šou.

Pôvodný plán:
Miriam Šmahel-
-Kalisová vraj
chcela krízu
v manželstve
silou-mocou utajiť.
Nepodarilo sa.

Pôvodný plán: Miriam Šmahel- -Kalisová vraj chcela krízu v manželstve silou-mocou utajiť. Nepodarilo sa. Foto: Michal Šebeňa

Smola, akú majú komerčné televízie na Slovensku, sa len tak nevidí. Pravidelne, keď spúšťajú novú televíznu šou, seriál či iný projekt, na seba pritiahnu katastrofu. A nie hocijakú. Účinkujúci kolabujú, ich život visí na vlásku, rozchádzajú sa, rozvádzajú alebo citovo vzplanú k niekomu inému - najlepšie rovno pred kamerou. Inokedy precitnú a priznajú aj to, čo roky zatĺkali. Občas fatálne prestáva fungovať televízna technika alebo sa pľac premení na miesto skutočného zločinu, takže novému začiatku mediálne asistujú muži zákona.

Za posledných desať rokov sa v Záhorskej Bystrici a na Kolibe diali veci, pri ktorých niekedy ostával rozum stáť. Televízie sa vždy so všetkým včas popasovali a neohrozili vysielanie. Aj tak platilo, že nešťastie na začiatku značí šťastie na konci. Napríklad v podobe vysokej sledovanosti.

Rovnaký scenár možno čaká aj novú televíznu šou, ktorú moderuje markizácka moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová s manželom Martinom. Pôvodne vraj chceli vážne nezhody v ich vzťahu ututlať. No nakoniec všetko vypálilo naopak.

Pokračovanie na ďalšej strane

Predchádzajúca strana 1 / 9 Nasledujúca strana
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Ak by som si bol vedomý alebo by mi bolo dokázané, že som skutky, z ktorých som bol obvinený, spáchal, pri mojej povahe odídem sám.“
Predseda Národnej rady SR Andrej Danko ku kauze otvárania listov v parlamente

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Úrad pre verejné obstarávanie poukázal na porušenie zákona zo strany ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý to však odmieta. Je to podľa vás výsmech občanom?

ÁNO 81%
NIE 19%
Celkový počet hlasujúcich: 1962
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo

 

7 najväčších mediálnych „haluzí“, ktorými na Slovensku štartovali televízne šou
kd
kb