PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

FOTO Divoký apríl: Prvá dáma Kisková čaká potomka, známa moderátorka si našla nového chlapa, spanilú jazdu Vladka Weissa sme videli aj na videu

02. mája 2017, 11:00

Nový prírastok do rodiny či nový milenec známej moderátorky, ale aj záhadná smrť exposlanca či video z jazdy futbalistu Vladka Weissa. Pozrite si na fotkách udalosti z celého mesiaca, ktoré sme vám sprostredkovali.

9. apríla sa týždenníku PLUS 7 DNÍ podarilo nafotiť prezidentský pár pred domom v Poprade. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby sa prvej dáme Martine Kiskovej nerysovalo po oblečením rastúce tehotenské bruško. Prezident Andrej Kiska nám o novom prírastku do rodiny exkluzívne porozprával.

9. apríla sa týždenníku PLUS 7 DNÍ podarilo nafotiť prezidentský pár pred domom v Poprade. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby sa prvej dáme Martine Kiskovej nerysovalo po oblečením rastúce tehotenské bruško. Prezident Andrej Kiska nám o novom prírastku do rodiny exkluzívne porozprával. Foto: Vlado Benko jr.


Poslanci po 20 rokoch zrušili tzv. Mečiarove amnestie. Ústavný súd preskúma súlad rozhodnutia s ústavou. Budú nakoniec potrestaní páchatelia zavlečenia prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho?

Pokračovanie na ďalšej strane

Predchádzajúca strana 1 / 23 Nasledujúca strana
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Ak by som si bol vedomý alebo by mi bolo dokázané, že som skutky, z ktorých som bol obvinený, spáchal, pri mojej povahe odídem sám.“
Predseda Národnej rady SR Andrej Danko ku kauze otvárania listov v parlamente

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Úrad pre verejné obstarávanie poukázal na porušenie zákona zo strany ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý to však odmieta. Je to podľa vás výsmech občanom?

ÁNO 81%
NIE 19%
Celkový počet hlasujúcich: 1963
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo

 

FOTO Divoký apríl: Prvá dáma Kisková čaká potomka, známa moderátorka si našla nového chlapa, spanilú jazdu Vladka Weissa sme videli aj na videu
kor