PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

FOTO Divoký apríl: Prvá dáma Kisková čaká potomka, známa moderátorka si našla nového chlapa, spanilú jazdu Vladka Weissa sme videli aj na videu

02. mája 2017, 11:00

Nový prírastok do rodiny či nový milenec známej moderátorky, ale aj záhadná smrť exposlanca či video z jazdy futbalistu Vladka Weissa. Pozrite si na fotkách udalosti z celého mesiaca, ktoré sme vám sprostredkovali.

9. apríla sa týždenníku PLUS 7 DNÍ podarilo nafotiť prezidentský pár pred domom v Poprade. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby sa prvej dáme Martine Kiskovej nerysovalo po oblečením rastúce tehotenské bruško. Prezident Andrej Kiska nám o novom prírastku do rodiny exkluzívne porozprával.

9. apríla sa týždenníku PLUS 7 DNÍ podarilo nafotiť prezidentský pár pred domom v Poprade. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby sa prvej dáme Martine Kiskovej nerysovalo po oblečením rastúce tehotenské bruško. Prezident Andrej Kiska nám o novom prírastku do rodiny exkluzívne porozprával. Foto: Vlado Benko jr.


Potom, čo prezident Andrej Kiska čelil koncom marca kritike za lietanie vládnou letkou domov do Popradu, rozhodol sa hneď na začiatku apríla vymeniť lietadlo za auto. To sa ako naschvál pri prvej jazde pokazilo. Šikovní policajti poruchu na polceste opravilo a išlo sa ďalej. Na druhýkrát si už Kiska vybral vlak.

Pokračovanie na ďalšej strane

Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Ak by som si bol vedomý alebo by mi bolo dokázané, že som skutky, z ktorých som bol obvinený, spáchal, pri mojej povahe odídem sám.“
Predseda Národnej rady SR Andrej Danko ku kauze otvárania listov v parlamente

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Úrad pre verejné obstarávanie poukázal na porušenie zákona zo strany ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý to však odmieta. Je to podľa vás výsmech občanom?

ÁNO 81%
NIE 19%
Celkový počet hlasujúcich: 1949
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo

 

FOTO Divoký apríl: Prvá dáma Kisková čaká potomka, známa moderátorka si našla nového chlapa, spanilú jazdu Vladka Weissa sme videli aj na videu
kor