PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

FOTO Tieto fascinujúce fakty ste možno o Lady Di nevedeli. Princezná ako baletka, ale aj zlé vzťahy so svokrou!

20. apríla 2017, 14:00

Už o pár týždňov by ikona, ktorej smrť zlomila srdcia ľudí na celom svete, oslávila 56 rokov. To sa však už nikdy nestane, keďže tragicky zahynula pri autonehode. O princeznej z Walesu sa nepíše inak ako o obetavej matke, reprezentatívnej polovičke nástupcu trónu, filantropke a odvážnej cestovateľke po krajinách tretieho sveta. Toto sú fakty, ktoré ste možno o matke nástupcu anglického trónu netušili.

Život princeznej Diany je stále opradený mnohými tajomstvami a faktami, o ktorých kráľovská rodina mlčí.

Život princeznej Diany je stále opradený mnohými tajomstvami a faktami, o ktorých kráľovská rodina mlčí. Foto: Profimedia

Balet ako prvá láska

Ako dieťa, ktoré vyrastalo v Norfalku v Anglicku, snívala o baletných vystúpeniach s Kráľovským baletným súborom. Bohužiaľ, jej výška jej nedovoľovala ďalej pokračovať v aktívnom absolvovaní baletného kurzu. Jej túžba po vznešenom tanci však pretrvávala aj po tom, ako sa stala po sobáši v roku 1981 princeznou z Walesu. Finančne štedro podporovala anglický kráľovský balet, dokonca v roku 1985 prekvapila celé Anglicko a kráľovskú rodinu keď so svojím dobrým kamarátom vystúpila na doskách, ktoré znamenajú svet.

Viac na Pluska.sk:

Pokračovanie na ďalšej strane

Predchádzajúca strana 1 / 7 Nasledujúca strana
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Priatelia, práve mi volal George Soros a pýtal si moje číslo účtu. Do minúty mi prišli prachy za to, že sa zúčastním na proteste proti korupcii, ktorý bude na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.“
Poslanec za Sme rodina Peter Pčolinský reagoval na kritiku, že študentský protest platí americký finančník maďarského pôvodu.

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Prekvapilo vás, že prezident Andrej Kiska nechce byť premiérom?

ÁNO 13%
NIE 87%
Celkový počet hlasujúcich: 634
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo