Tip redakcii
 

Podľa krvnej skupiny sa určujú nielen diéty, ale zasiahnuť môžu aj do našej lásky...

Niektoré konštatovania vás prekvapia.

19. novembra 2018, 20:00

Autor: Shutterstock

Podľa krvnej skupiny už sa dnes zďaleka nevyberajú len vhodní darcovia krvi. Do istej miery z nich zistíme trebárs i to, aký máme charakter, aké jedlo máme jesť alebo ako sa k sebe hodíme.

0 a 0

Najstaršou krvnou skupinou je takzvaná "nulka", začneme teda pri nej. Pokiaľ majú obaja partneri práve skupinu 0, mal by medzi nimi existovať určitý vekový rozdiel, súlad vo vyznávaných životných hodnotách a mali by sa navzájom rešpektovať. Obaja totiž radi dávajú (nie však počúvajú) dobré rady a radi si žijú po svojom.

A a A, B a B

Ak majú obaja partneri skupinu A, je to hop alebo trop. Buď vzťah funguje za všetkých okolností alebo nemôže existovať vôbec. Pre oboch je nadovšetko rodina, deti a domov a všetko je v poriadku, pokiaľ sa partneri navzájom rešpektujú a berú sa vážne.

V prípade, že muž aj žena majú rovnako skupinu B môže sa vzťah vydariť, pokiaľ je z oboch strán dostatok tolerancie, obaja majú rovnaké záujmy a zábavu. Ani jeden z nich totiž nemá potrebu hľadať si svoju vlastnú cestu a byť nezávislý.

AB

V spoločnosti sa výborne v kritizovaní druhých zhodujú partneri skupiny AB. V súkromí už taká súhra nebýva príliš častá, naopak sa dá povedať, že kritika nie je vhodná. Vzťah funguje dobre vtedy, keď majú obaja partneri určitý diel súkromia. Pokiaľ sa ich záujmy prelínajú, mávajú tendenciu vzdať sa v prípade problémov zodpovednosti.

Manželstvo, kde má muž skupinu 0 a žena A, by sme mohli označiť za japonské. Ona sa s láskou stará o svojho činorodého a dynamického partnera a sama je nenáročná a submisívna. On ju za to zbožňuje, ale pozor, aby rokmi manželovi nezovšednela.

Pokiaľ má tento muž (0) manželku s krvnou skupinou B, môžu nastať trochu problémy, pretože náš dynamický moderný muž má rád, keď je manželka vždy na svojom mieste, teda doma. Ona sa cíti častou samotou trochu opustená a preto sa realizuje i mimo domov. Manžel sa o ňu však nemieni deliť.

Manželstvo muža 0 s manželkou skupiny AB by sme mohli považovať za ideálne, ona hľadá istotu a kľudný život, čo jej činorodý a dokonalý manžel môže poskytnúť. On zase má rád manželku len sám pre seba, takže pokiaľ obaja nájdu dostatok spoločných záujmov, môžu tráviť čas spolu a obom to bude robiť radosť.

Muž s krvnou skupinou B miluje lichôtky a nekritický obdiv. Žije s hlavou v oblakoch a nestará sa ani dosť málo o prízemnú realitu každodennosti. Žena s krvnou skupinou 0 mu rada poskytuje všetko, po čom on túži a stará sa o bežné záležitosti s láskou a radosťou až do úplného vyčerpania. A to bohužiaľ prichádza skoro.

Autor: Gr

video

 


 

 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Podľa krvnej skupiny sa určujú nielen diéty, ale zasiahnuť môžu aj do našej lásky...
Gr