25.02.2017

TV Program

Jednotka Dvojka Markíza JOJ
07:3007:45
07:4008:00
07:1009:15
07:3508:30
 
Malý Mikuláš
(anim. ser., Francúzsko, 2009)(St)
 
Energetika
(magazín, Slovensko)
 
Zachráňte Willyho 2
(dobr., USA/Francúzsko, 1995)(St)
 
Káčerovo
(anim. ser., USA, 1987)
04 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
07:45  
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 1, 2012)(St)
08 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
08:00  
Ako si vycvičiť drakov
(anim. ser., USA, 15, 2012)(St)
08:20  
Fidlibumove rozprávky
(pre deti)(St)

Škriatok Fidlibum uvádza rozprávky pre najmenších.

08:50  
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)(St)
09:20
Daj si čas
(záb. progr., Slovensko)(St)
09:50  
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 7, 2006)(St)
10:35
Park
(magazín, Slovensko)(St)
11:25  
On air
(magazín, Slovensko)
11:45
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)(St)
08:00  
08:30  
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
08:55
Na zdravie v kúpeľoch!
(St)


Piešťany
Prechádza po slovenských kúpeľoch so Štefanom Skrúcaným.

09:05
Bežkopotulky
(St)
09:45
55 rokov TŠ Košice


Vysťahovalec
Film nakrútený na motívy slovenských vysťahovaleckých piesní Jozefa Grešáka.

10:00
Majster Pavol z Levoče
(dok., Slovensko, 2003)(St)
11:00
Utajená krása - Medvedia jaskyňa
(Mn)


Medvedia jaskyňa patrí k najvzácnejším krasovým útvarom na Slovensku.Verejnosti nie je sprístupnená a tak relácia ponúka nevšedný zážitok z podzemnej krásy.

11:15
Korytári
(dok., ČS, 1966)(Mn)
11:35
V čistej vode na Laborci
(Mn)


O historickej spriaznenosti rieky a ľudí na pozadí zvykov zo 60-tych rokov.

09:15  
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)(St)
09:45    
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)(St)


VIII.

10:40    
Muži v čiernom
(akčný kom., USA, 1997)(St)
08:30  
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 1989)


XIX. (9., 10.)

09:20
Naši
(komed. ser., Slovensko, 24, 2015)
10:05
Dovidenia, stará mama!
(komed. ser., Slovensko, 2016)
10:45
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
12 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
12:30
Zem spieva


Folklórna šou.

14:20  
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 11, 2011)(St)
15:15  
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 12, 2011)(St)
12:00
Lendacká svadba
(Mn)


Folklórny film Juraja Kerekeša.

13:15
55 rokov TŠ Košice
(St)


Folklórny festival Východná - Spev zeme
Galaprogram 60. Folklórneho festivalu Východná 2014 - Spev zeme. Spev zeme je oslava všetkých generácií umelcov, organizátorov, osvetárov a predovšetkým všetkých dobrých ľudí kreujúcich folklórny festival vo Východnej.

15:15
55 rokov TŠ Košice
(St)


Kapura
Cyklická relácia najlepších tanečných, speváckych a zvykoslovných programových čísel z repertoáru slovenských folklórných skupín a súborov vo forme "hitparády" s možnosťou diváckeho hlasovania.

15:55
Brána do televízie


Dokumentárny film o tvorbe a ľuďoch spojených s 55 ročnou históriou košického štúdia Slovenskej televízie.

12:40  
Dannyho dvanástka
(akčný kom., USA/Austrália, 2004)(St)
15:20    
Harry Potter a Dary smrti 1
(dobr., VB/USA, 2010)(St)
12:00    
Arthur a Maltazardova pomsta
(anim., Francúzsko, 2009)
14:00  
Pozná ju ako svoje boty
(kom., USA, 2005)
16 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
16:20  
Láska hory prenáša
(roman., Nemecko, 2006)(St)
17:55
Cestou necestou
(dok. ser., Slovensko, 2015)(St)
18:30  
Postav dom, zasaď strom

Magazín plný nápadov a inšpirácií.

19:00  
19:50  
Góly, body, sekundy

Športová relácia.

16:45  
Futbal - Fortuna liga
(šport. progr., Slovensko)
19:00  
Večerníček
(pre deti, Slovensko)(Mn)


Tri svište

19:05
Gaštanko a Gaštaník
(Mn)


Animovaný večerníčkový seriál.

19:15
Kominárik a kocúrik
(Mn)


Animovaný večerníčkový seriál.

19:25
Muška Svetluška
(Mn)


Animovaný seriál.

19:30
Žabčo a Žabinka
(Mn)


Bábkový večerníčkový seriál.

19:40
Na polici v hrnci
(Mn)


Hraný večerníčkový seriál.

19:50
Zázračný miniateliér
(St)
18:20  
19:00  
Televízne noviny
(Slovensko)(St)

Večerná spravodajská relácia.

16:50  
Neuveriteľné svetové talenty
(reality show, VB, 2015)


II.

18:00
Prázdniny
(seriál, Slovensko, 6, 2016)
19:00  
20 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
20:15  
Počasie RTVS
(Slovensko)(St)
20:25
Zem spieva
(St)


Veľkolepá folklórna šou, ktorá ctí tradície našich predkov, ukáže svetu krásu, pestrosť a hodnotu slovenského folklóru i slovenskej krajiny.

22:05
Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
(talk show, Slovensko)(St)
23:00  
Láska hory prenáša
(roman., Nemecko, 2006)(St)
20:10  
Valmont
(rom. dráma, USA/Francúzsko, 1989)(Mn)
22:20  
Most
(triler seriál, Švédsko/Dánsko, 2011)


II.

23:20  
20:05  
Počasie
(St)
20:20  
20:30    
My sme Millerovci
(kom., USA, 2013)(St)
22:45    
Vo štvorici po opici 2
(kom., USA, 2011)(St)
20:20
15 rokov TV JOJ
20:25  
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35    
Drsňačky
(akčný kom., USA, 2013)
23:10  
Outsider
(akčný film, USA, 2014)
00 Jednotka Dvojka Markíza JOJ
 
00:25  
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 11, 2011)(St)
01:20  
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 12, 2011)(St)
02:15
Zem spieva


Veľkolepá folklórna šou, ktorá ctí tradície našich predkov, ukáže svetu krásu, pestrosť a hodnotu slovenského folklóru i slovenskej krajiny.

00:50  
Správy RTVS
(St)


Pre nepočujúcich.

00:50  
Dannyho dvanástka
(akčný kom., USA/Austrália, 2004)(St)
03:00    
Vo štvorici po opici 2
(kom., USA, 2011)(St)
01:15  
Kód Apokalypsy
(akčný film, Rusko, 2007)
03:10