Pre darčeky takmer nebolo vidno stromček. Matka to s nakupovaním prehnala!

14. decembra 2016, 09:00
Tip redakcii

Matka z Británie zavalila svoje deti vianočnými darčekmi a internet na nej nenechal jednu nitku suchú. Minulý rok vyvolalo nákupné šialenstvo Emmy Tapping množstvo búrlivých reakcií, keď svojim deťom dala pod stromček vyše 300 darčekov v hodnote 1500 libier (1784 eur).

Internetoví diskutéri označili nákupný ošiaľ matky za zneužívanie detí.

Internetoví diskutéri označili nákupný ošiaľ matky za zneužívanie detí.

Autor: Facebook

Tento rok sa Emma nákupnému ošiaľu oddala úplne a pre svoje deti Miu 14, Ellu 10 a Tatuma na vianoce kúpila  pre každého vyše 90 darčekov. Ďalšie sú určené pre ňu a ostatnú rodinu.


"Na Vianociach milujem, že je to rodinný čas a môžem byť zo svojimi najbližšími. Zbožňujem ako sa tvária, keď si rozbaľujú moje darčeky", povedala Tapping pre britský Mirror. Ľudia však v internetových diskusiách rozniesli Tapping s tým, že svoje deti rozmaznavá a niektorí to dokonca nazvali zneužívaním detí.


Vianočný ošiaľ neobvykle štedrej matky zdokumentovala aj televízia Channel 5 v relácii Vianočné excesy. Dokument poodhalil, že mladá matka si toho na seba zrejme naložila viac ako dokáže uniesť. "Stres z toho všetkého ma dostal do nemocnice a skončila som dosť zle na váliu. Teším sa ale na svoje deti", napísala Tapping na sociálnej sieti.

 
Autor: sim 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Pre darčeky takmer nebolo vidno stromček. Matka to s nakupovaním prehnala!
sim