Vyrazte za zábavou, akú ste ešte nezažili: Prekonáte sami seba!

04. mája 2017, 12:00
Tip redakcii

Odreagovať sa, zabaviť aj zašportovať a popritom si oddýchnuť s partiou kolegov – takéto teambuildingové akcie mnohí zamestnanci firiem milujú. Vy ste iný prípad, máte pocit, akoby vás chceli nahnať do pionierskeho tábora? Naše tipy sú aj pre partie kamarátov a niektoré dokonca pre rodičov s deťmi!

Pri takejto hre vypustíte z hlavy všetky problémy.

Pri takejto hre vypustíte z hlavy všetky problémy.

Autor: actionland.sk

Ponúkame vám inšpirácie z rôznych kútov Slovenska, stačí si vybrať. Nebojte sa ani adrenalínových aktivít – nepotrebujete na ne špeciálnu prípravu ani zručnosti, všetko dôležité sa dozviete na mieste. Neraz postačí logické myslenie a presvedčíte sa, že dokážete aj nemožné!  

Úniková izba

Únikové interaktívne hry v uzavretých priestoroch sú po celom Slovensku. Sľubujú poriadne dobrodružstvo. 

Ako sa hrá: Partia zatvorená v izbe má za úlohu dostať sa za určitý čas von. Prvým dôležitým krokom je zorientovať sa v priestore a sústrediť sa na úlohy, ktoré majú hráči riešiť. Sú to rôzne hádanky či hlavolamy, pri ktorých musia využiť logické myslenie.  

http://www.pluska.sk/rady-tipy/12-potravin-ktore-oplati-jest-kazdy-den.html

Majiteľom pobočky Izba číslo 13 v Bratislave je Martin Jackuliak. „Ponúkame tri hry s rôznymi témami a úlohami. Keďže je každá je tematicky iná, naši hráči si odnesú rozdielne zážitky. Každý tím tvoria dvaja až piati hráči. Keďže máme k dispozícii viac izieb, do hry sa môže zapojiť až dvadsať hráčov zároveň,“ vysvetľuje. 

Viac informácií: izbacislo13.sk 

Pokračovanie na ďalšej strane

 
Predchádzajúca strana 1 / 5 Nasledujúca strana


 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Vyrazte za zábavou, akú ste ešte nezažili: Prekonáte sami seba!
Diana Ďorďová