FOTO Sexom nabitá výstava, aká tu ešte nebola: Nahých dievčat sa budete môcť aj dotknúť

05. septembra 2016, 22:00
Tip redakcii

Pikantná akcia s názvom Voayer: Výstava nahých žien štartuje už budúci piatok a sobotu v Bratislave. My sme nahliadli do zákulisia príprav.

Aj Titi uvidíte na výstave v hlavnom meste.

Aj Titi uvidíte na výstave v hlavnom meste.

Autor: Róbert Hruboš

Pohľad na nahé ženské telá, no nie nakreslené na plátne obrazov, ale prítomné priamo vo výstavnej sieni v pózach ako z najtajnejších erotických predstáv.

Dotyky povolené

Niektoré zo živých modeliek vám dovolia nielen popásť si oči na ich krivkách, ale aj aby ste sa ich dotkli. Jednou z nich je Titi (35), ktorá žije v Čechách.


Modelka, ktorej sa budete môcť dotýkať.
ZDROJ: Róbert Hruboš

Tvrdí, že prezentovať sa na výstave je pre ňu splneným snom. "Takáto akcia je podľa môjho názoru zaujímavá a zmysluplná, pretože v dnešnej spoločnosti nahota a sex stratili posvätnosť a stali sa symbolom niečoho veľmi nečistého. Aj keď všetci sme prirodzene vášniví, túžime sa milovať a byť aj v sexe slobodní. Možno práve na výstave si mnohí uvedomia, že nastal čas na zmenu a láske sa treba otvoriť," povedala nám modelka.

Priateľ sa bude pozerať

Dotyky cudzích mužov vraj vníma ako spôsob neobvyklého kontaktu. "Budem si predstavovať, že prijímam dotyky od môjho priateľa, ktorý bude so mnou počas celej dvojdňovej výstavy," šokuje nás.

Zatiaľ žiadnu nervozitu nepociťuje a jediné, pred čím má rešpekt sú organizátori. "Majú veľkú odvahu," dodáva s úsmevom.

 
Autor: mmk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
FOTO Sexom nabitá výstava, aká tu ešte nebola: Nahých dievčat sa budete môcť aj dotknúť
mmk