FOTO Zvrátené video Martina: Pozerajte, takto sa zabíjajú a JEDIA psy!
17. júla 2017 aktualizované

Vietnamec Martin Nguyen, ktorý žije na Slovensku, sľubuje, že Slovákov naučí. ako ukradnúť, zabiť a nakoniec uvariť psa.

Martin na svojom profile uverejnil výzvu plnú gramatických chýb a obludných sľubov.

>>FOTO Slovensko sa búri: Zviera nie je vec! Aký človek TOTO dokáže urobiť?<<

"Na Slovensku je pes stále braný ako kamarát, nie pokrm," píše Martin. Dokonca chce na Facebooku naživo vysielať popravu psa rezom do miechy.

"Aby som sa vyhol väzeniu, nebudem zabújať ja, ale kamarát v Číne a odtiaľ cez live stream cez môj profil s rýchlim zabitím. Ja ukážem ako vykostiť, koreniť, upiecť, konzumovať a s čím," sľubuje Martin a dodáva, že psíčkarov sklame, lebo sa radil so svojím právnikom a všetko je vraj legálne. 

Pod jeho statusom sa okamžite strhla vlna kritiky a nenávistných komentárov. Svoju zvrátenú ponuku dokonca uverejnil aj vo viacerých skupinách ako Psíčkari v BA.

Martin by mal pracovať v jednom z kasín v Bratislave. Nie je však isté, či nejde len o vymyslený profil a provokáciu.

"Od rána ste nás viacerí kontaktovali ohľadom tohto človeka. Ihneď sme jeho profil preposlali príslušným kolegom. Ak sa dozvieme niečo viac, budeme vás informovať. Nezabudnite, že často ide o tzv. hoaxy s cieľom prilákať pozornosť. Vďaka za podnety," informovala polícia Slovenskej republiky.

.Autor: ada