Kedysi ju musel mať každý: Teraz je späť, ale iná!

24. júna 2017, 18:00
Tip redakcii

Určite sa na ne pamätáte. V 80. rokoch ich s obľubou nosili takmer všetci turisti a mnohí športovci, lebo sú jednoducho praktické a pohodlné. Ľadvinky. Vaše doklady a peniaze v nich boli v bezpečí, lebo ľadvinka sa nedá nikde zabudnúť a keďže ju máte stále na sebe, ukradnúť ju je ťažké. Možno aj z tohto dôvodu ich používali aj veksláci pred Tuzexom.

Ľadvinky sú naspäť!

Ľadvinky sú naspäť!

Autor: profimedia.sk

Pripínali sa na pás, zatvárali na gombíček či zips a väčšinou boli z krik- ľavej šuštiakoviny. Nuž, módny kúsok to rozhodne nebol, skôr naopak. A teraz sú späť. Ale v celkom inej podobe. Z kvalitnej kože a značkové. Sú to dizajnérske kúsky.

Po troch desaťročiach módni návrhári vzali na milosť tento kedysi módny prehrešok a vytvárajú modely pre najprestížnejšie svetové značky. Rok 2017 patrí ľadvinkám! Na tie pôvodné sa však vôbec nepodobajú.

Ponúka ich Gucci, Armani, Christian Dior, Stella McCartney, ale napríklad aj Puma. Môžete ich vidieť na módnych prehliadkach aj v uliciach svetových metropol. Môžu vyzerať ako mešec, obdĺžnik, polkruh či ako mašľa.

Vychytávkou sú tri ľadvinky na jednom opasku. Nemusia sa vám páčiť, dlho boli dokonca považované za totálny nevkus, ale musíte uznať, že je skvelé mať vďaka nim voľné ruky.

Tento rok môžete byť vďaka nim aj trendy. Nesnažte sa však nájsť v skrini staré ľadvinky z 80. rokov, tie dnešné, ktoré hrdo nosia aj celebrity, vyzerajú inak.

Ako nosiť ľadvinky

  • Mali by vyniknúť, ak sú jednofarebné, nech sú zdobené.
  • Nenoste ich k športovému outfitu ako kedysi, tie dnešné sa hodia aj k letným šatám, šortkám a džínsom.
  • Zapínanie je v tomto prípade ozdoba, ideálne veľmi výrazná.

 
Autor: Ľuba Pajtinková 
 
Aplikácie 7 plus