Nudia vás tradičné príchute zmrzliny? Túto špeciálnu ste ešte nejedli!

22. júna 2016, 06:00
Tip redakcii

V tejto zmrzlinárni si každý príde na svoje! Robia studenú dobrotu pre vegánov, diabetikov aj pre ľudí alergických na lepok. Ak ste tuhým vyznávačom mäsa, v bratislavskej petržalskej zmrzlinárni uspokoja aj vaše chute. Takže sme spolu s nimi špeciálne pre vás nachystali kebabovú zmrzlinu.

Ochutnali by ste kebabovú?

Ochutnali by ste kebabovú?

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Matej Kalina

Celé to odštartovali muži. „Chlapi prídu, stále chcú niečo iné. Klobásovú nemáte, zvyknú sa pýtať. Tak som sa rozhodla, že im spravím radosť a urobím kebabovú,“ povedala so smiechom zmrzlinárka Miriama (31). Jej zmrzlinový úlet však mužov veľmi neohúril. „Pýtajú si ju hlavne ženy, chlapi ju úplne obchádzajú,“ dodala Miriama.

Zaujímalo nás, ako mäsovú zmrzlinu pripravujú a pod dohľadom sme ju aj nachystali. Za asistencie zmrzlinárky sme nakrájali kúsky kebabového mäsa, rozmixovali lesné ovocie a zmes sme naliali do stroja na výrobu zmrzliny. Za osem minút bola hotová ovocná zmrzlina s kúskami mäsa. Na záver trochu čili omáčky a kebabová zmrzlina sa mohla podávať. „To je skrytá kamera?“ pýtali sa nedôverčivo ľudia, keď ju videli v ponuke.


Za asistencie zmrzlinárky Miriamy miešame lesnú zmes.

Foto: Plus JEDEN DEŇ/Matej Kalina


Trochu čili?

Foto: Plus JEDEN DEŇ/Matej Kalina

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Matúš Német 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Nudia vás tradičné príchute zmrzliny? Túto špeciálnu ste ešte nejedli!
Plus JEDEN DEŇ/Matúš Német