VIDEO Bratislava v plameňoch: Horelo na viacerých miestach naraz

19. mája 2017, 16:03
Tip redakcii

Bratislavskí hasiči sa dnes nezastavili. Každú chvíľu dostávali hlásenia z inej časti hlavného mesta, že horí. Štyri autá zasahovali pri veľkom požiari porastu na Tomášikovej ulici, ďalšie auto so 6 požiarnikmi hasilo oheň, ktorý vznikol z odpadu na Odborárskej ulici. Z okna redakcie sme tiež zazreli hustý dym... Hasiči ešte aj teraz zasahujú.

Toto nie je brazílsky prales, ale dnešná Bratislava. Pri farmárskej tržnici.

Toto nie je brazílsky prales, ale dnešná Bratislava. Pri farmárskej tržnici.

Autor: Michal Šebeňa

Na Tomášikovej ulici neďaleko Klientskeho centra to chvíľu vyzeralo ako v brazílskom pralese. Horel tam hustý porast a okoloidúci si tento úkaz fotografovali. Na odborárskej ulici horel zasa odpad v opustenej budove. Dym bol v jasnom počasí vidieť doďaleka a vyzeral hrozivo. Hlavne pri bratislavskej Kuchajde!

Hasiči súčasne zasahovali ešte aj pri požiari odstaveného osobného auta pri ceste do Rusovciec, aj v Modre - Harmónii, kde tiež horel suchý porast.

Ako nám potvrdil operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru v Bratislave, v týchto chvíľach sú už všetky dnešné požiare v hlavnom meste zlikvidované. Záchranári našťastie zasahovať nemuseli, nikto nebol zranený a ani škody neboli veľké. 

 
Autor: reg, paj 
 
Aplikácie 7 plus