Sex na zľavovom portáli: Budete v šoku, kde ho ponúkajú, možno ide aj o vašich susedov!

15. novembra 2016, 06:00
Tip redakcii

Kým v minulosti boli ľahké dievčatá dominantou ulice a inzerátov v erotických časopisoch, dnes ich už nie je problém zohnať na internete. Niektoré sa dokonca objavujú v ponuke zľavových portálov. Erotické služby si tak môžete kúpiť rovnako ako večeru či kabelku. Skúsili sme si to na vlastnej koži v jednom zo salónov v Bratislave!

Inzerát na zľavovom portály.

Inzerát na zľavovom portály.

Autor: archív

Tantrická či erotická masáž s krásnymi masérkami - v ponuke aj masáž lingamu! Hlási oznam na zľavovom portáli. Na prvý pohľad nejde o nič podozrivé. Avšak keď čítate ponuku ďalej, tak zistíte, že ide o intímne erotické chvíle so skúsenými masérkami a masáž penisu.
Za necelých 34 eur si kupujeme kupón. Podľa stránky sme ušetrili viac než šesť eur oproti bežnej sume. Priamo zo zľavového portálu sa preklikávame na stránku masážneho štúdia, kde si pozeráme výber masérok.

Prídu aj domov

V zozname je šesť dievčat, dve majú devätnásť rokov, jedna dvadsať, dvadsaťštyri, dvadsaťšesť a tridsaťpäť rokov. Práve najstaršia dáma má ako jediná v profile napísané, že má trojročnú prax. O inom dievčati na stránke štúdio uvádza, že má masážny kurz. Ak si priplatíte, tak dievčatá za ďalších 40 eur prídu aj za vami domov.

Bohapustá "honírna"

My s kupónom v ruke voláme na číslo salónu. Telefón zdvíha chlap. „Mohli by ste prísť na piatu?“ S časom súhlasíme, ale pred salón prídeme skôr. Chceme totiž vyspovedať zákazníkov.
„S tantrou to nemá nič spoločné, to dievča sa ani nesnažilo robiť niečo tantrické, bola to bohapustá ,honírna’,“ povedal nám Pavol (33), ktorý má podľa vlastných slov bohaté skúsenosti s bratislavskými privátmi a chcel ísť skúsiť aj niečo nové.

Sex pri detskom ihrisku

Podobne reagoval aj odborník na tantru Peter Illík, ktorý sa nad inzerátom na zľavovom portáli len pousmial. „Bratislavské prostitútky zistili, že zarobia viac za menej námahy, ak svoje služby budú ponúkať ako tantra masáže. Za dvadsať minút masérka nestihne nič iného, len vás spraviť,“ vysvetlil.

Masážny salón sa nachádza v bytovom dome v blízkosti detského ihriska na bratislavských Dlhých dieloch.
Zdroj: Tony Štefunko

Štúdio sa nachádza vo vnútrobloku sídliska na Dlhých dieloch, priamo pri detskom ihrisku. Medzi ďalšie prevádzky v okolí patrí napríklad kaviareň alebo potraviny.

Zazvonili sme...

Na prvý pohľad nič nenasvedčuje tomu, že by za oknami zastretými roletami malo byť niečo iné ako masážne štúdio. Nápisy hlásia: orientálne masáže, thajské masáže, arómoterapia a podobne. Na dverách do salónu sa však nenachádzajú žiadne informácie o otváracích hodinách a sú zamknuté. Zvoníme preto na zvonček. Po chvíli cvakne zámok a v dverách sa objaví mladé dievča, sotva dospelé, a hovorí ahoj. Zaskočený odpovedám dobrý deň a potom sa opravujem a tiež dievčine tykám. „Tu si daj bundu, tu sa vyzuj a tam sa choď osprchovať,“ hovorí chladným hlasom. Poslúcham sotva dospelú ženu, ktorá ma zavedie do tmavej izby.

Ako to celé dopadlo sa dočítate dnes v denníku Plus JEDEN DEŇ.

 

Čo na to zľavový portál uverejníme na www.pluska.sk o 10. hodine.

 
Autor: Peter Borko 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Sex na zľavovom portáli: Budete v šoku, kde ho ponúkajú, možno ide aj o vašich susedov!
Peter Borko