Sexuálne služby medzi zľavami na internete: Portál tvrdí, že ide iba o masáže, ale my sme zistili niečo iné!

15. novembra 2016, 10:00
Tip redakcii

Zľavové portály ponúkajú na internete všetko možné aj nemožné a to doslova! Dokonca sme zistili, že produkt, ktorý prezentujú ako tantrickú masáž nie je nič iné, ako sex!

Na zľavovom portály ponúkajú aj erotické služby.

Na zľavovom portály ponúkajú aj erotické služby.

Autor: ilustračná, pixabay

Erotické služby si tak môžete kúpiť rovnako ako večeru, či kabelku. Skúsili sme si to na vlastnej koži.

Tantrická či erotická masáž s krásnymi masérkami - v ponuke aj masáž lingamu! Hlási oznam na zľavovom portáli. Na prvý pohľad nejde o nič podozrivé. Avšak keď čítate ponuku ďalej, tak zistíte, že ide o intímne erotické chvíle so skúsenými masérkami a masáž penisu.

Pri detskom ihrisku

Za necelých 34 eur si kupujeme kupón. Podľa stránky sme ušetrili viac než šesť eur oproti bežnej sume. Priamo zo zľavového portálu sa preklikávame na stránku masážneho štúdia, kde si pozeráme výber skúsených masérok.

Masážny salón sa nachádza na sidlisku v Bratislave v blízkosti detského ihriska.
Zdroj: Tony Štefunko

Štúdio sa nachádza vo vnútrobloku sídliska na bratislavských Dlhých dieloch, priamo pri detskom ihrisku. Medzi ďalšie prevádzky v okolí patrí napríklad kaviareň alebo potraviny.

Odchod do sprchy

Na prvý pohľad nič nenasvedčuje tomu, že by za oknami zastretými roletami malo byť niečo iné, ako masážne štúdio. Nápisy hlásia: orientálne masáže, thajské masáže, aromaterapia a podobne. Na dverách do salónu sa však nenachádzajú žiadne informácie o otváracích hodinách a sú zamknuté. Zvoníme preto na zvonček. Po chvíli cvakne zámok a v dverách sa objaví mladé dievča, sotva dospelé. „Tu si daj bundu, tu sa vyzuj a tam sa choď osprchovať,“ hovorí chladný hlasom redaktorovi. Ten ju poslúchol. Potom ho zaviedla do tmavej izby.

Nedočkavá masérka

Keď sa začne vyzliekať, redaktor ju zastavil a spýtal sa na jej skúsenosti s tantrickou masážou a čím sa odlišuje od normálnej. „Je v tom zahrnutá aj masturbácia,“ vysvetľuje. Keď sa redaktor začal zaujímať o jej skúsenosti, tak sa bez váhania spýtala, či sa chce vykecávať, alebo či chce to, prečo do salóna prišiel. Redaktor jej ponuku zdvorilo odmietol. 

Čo na to portál?

Zľavový portál tvrdí, že zvažuje každú ponuku, ktorú zverejnia na webe. "Konkrétne v prípade masáží spolupracujeme len s partnermi, ktorých máme dlhodobo overených,“ vysvetľujú nám na oddelení vzťahov s verejnosťou zľavového portálu Zlavomat.sk, ktorý erotické masáže ponúka.

„Rozhodne nejde o novovzniknuté salóny, pri ktorých si nemôžeme byť istí poskytovanými službami. Pri ponukách tohto charakteru nejde o poskytovanie erotických služieb, ale masáží, ktoré sú legálne,“ vysvetľujú nám a dodávajú, že aj tak v každom prípade zodpovednosť za poskytované služby berie vždy poskytovateľ služby, teda salón.

 
Autor: Peter Borko 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sexuálne služby medzi zľavami na internete: Portál tvrdí, že ide iba o masáže, ale my sme zistili niečo iné!
Peter Borko