MÓDA Z ULICE: Ženy z Banskej Bystrice a Zvolena ukázali nohy aj originálne kúsky!

08. júna 2017, 16:00
Tip redakcii

Leto je za dverami a podľa toho vyzerajú aj ulice Banskej Bystrice a Zvolena. Natrafili sme v nich na slečny, ktoré už vytiahli krátke sukne, ale aj mladých mužov so športovými postavami. Pozrite sa, ako ich outfity hodnotí stylistka Sysa Klein.

Jana (18), Zvolenská Slatina, študentka. U mňa vyhráva elegantný štýl. Roztrhané rifle, vyťahané tričká a podobné veci nemusím.  NÁZOR STYLISTKY: Módna blúzka by dobre vyzerala s úzkou sukňou alebo šortkami. Takto je to veľmi bábikovské. Janka si to môže dovoliť, ale s inými topánkami-balerínami, alebo lodičkami telovej farby. Namiesto nadrozmernej tašky odporúčam čosi menšie. Podľa príležitosti listovku alebo štvorcovú kabelku s uchom.

Jana (18), Zvolenská Slatina, študentka. U mňa vyhráva elegantný štýl. Roztrhané rifle, vyťahané tričká a podobné veci nemusím. NÁZOR STYLISTKY: Módna blúzka by dobre vyzerala s úzkou sukňou alebo šortkami. Takto je to veľmi bábikovské. Janka si to môže dovoliť, ale s inými topánkami-balerínami, alebo lodičkami telovej farby. Namiesto nadrozmernej tašky odporúčam čosi menšie. Podľa príležitosti listovku alebo štvorcovú kabelku s uchom.

Autor: Eva Štenclová

Predchádzajúca strana 1 / 17 Nasledujúca strana


 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
MÓDA Z ULICE: Ženy z Banskej Bystrice a Zvolena ukázali nohy aj originálne kúsky!