Športovkyne objektívom dvornej fotografky Guns N' Roses v zrúcaninách

29. júla 2014, 08:00
Tip redakcii

Vybrala si na pohľad odstrašujúce ruiny, v ktorých ešte viac vynikol pôvab našich športovkýň. Fotografka svetoznámej kapely Guns and Roses Katka Benzová nezaháľala ani na rodnom Liptove, kam si prišla oddýchnuť. Kamarátky, známe športovkyne, jej zapózovali pred objektívom v schátraných bývalých kožiarskych závodoch v Liptovskom Mikuláši.

Akrobatická lyžiarka  Natália Šlepecká (vľavo) a Snoubordistka  Klaudia Medlová.

Akrobatická lyžiarka Natália Šlepecká (vľavo) a Snoubordistka Klaudia Medlová.

Autor: KATARÍNA BENZOVÁ

Fotografka Katka so svojimi sympatickými modelkami vdýchla opusteným zničeným priestorom pôvab a sexi šmrnc. „Bolo to fajn. Katka je profíčka, takže to bola radosť. Tie ,surové’ priestory vyzerajú na fotkách veľmi dobre,“ opísala netradičnú skúsenosť akrobatická lyžiarka Natália Šlepecká, ktorá sa pri fotografovaní zmenila na rockerku.

Pred objektív sa Katke postavila aj snoubordistka Klaudia Medlová. Všetky tri baby si fotenie užívali. „Bola to zábava,“ zhodli sa. Katka bola spokojná, športovkyne vraj pózovali ako modelky.

Oblečenie, v ktorom ich Katka fotila, patrí jej. Každý si na fotografiách dievčat určite všimne aj klobúk, ktorý si fotografka priniesla z turné so skupinami The Dead Daisies a Aerosmith v Austrálii.

Fotografka z Liptova

Katarína Benzová pochádza z Liptovského Mikuláša. Pre známu skupinu Guns and Roses oficiálne fotografuje od októbra 2010. Odvtedy s nimi precestovala kus sveta. S rockermi sa spoznala na koncerte vo Viedni. Lídrovi kapely Axlovi Rosovi sa Katkina fototvorba zapáčila natoľko, že sa stala nielen ich dvornou fotografkou, ale aj blízkou priateľkou.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Stanislava Vdovcová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Športovkyne objektívom dvornej fotografky Guns N' Roses v zrúcaninách
Plus JEDEN DEŇ/Stanislava Vdovcová