Adeptky súťaže krásy: Šokuje vás, ktorá slovenská celebrita ich najviac zaujala!

20. marca 2017, 10:00
Tip redakcii

Finalistky českej Miss boli minulý týždeň na sústredení vo Vysokých Tatrách. Niektorí sa s nimi len zoznamovali, keďže v našich veľhorách boli prvýkrát. Známych Slovákov však poznajú. Akurát nás trochu šokovalo, koho uznávajú najviac!

Češky sa chystajú na súboj o korunku tej
najkrajšej.

Češky sa chystajú na súboj o korunku tej najkrajšej.

Autor: Facebook

Tipovali sme, že dievčatá, ktoré súťažia o prestížnu korunku krásy, poznajú najmä našich mužov. Takže sme sa pýtali na Petra Sagana alebo na Mira Žbirku, ktorý navyše žije v Prahe. Krásky len odmietavo krútili hlavou. Najväčšou a najobľúbenejšou slovenskou osobnosťou je pre nich moderátorka Adela Banášová. A hneď aj vysvetlili prečo.

„Tých osobností máte viac, ale u mňa je číslom jeden Adela Banášová. Je skvelá,“ lichotila jej Silvie Hertová (20). „Presadila sa aj u nás v Česku, takže ju dobre poznáme,“ pridala sa Petra Mácová (19). Víťazka miniankety medzi českými kráskami ostala zaskočená. „Je to veľmi milé, dievčatá pozdravujem,“ odkázala Adela (36).

To, že si dievčatá nezvolili napríklad vychýreného Sagana, brala s nadhľadom. „Predpokladám, že keby ste sa na slovenské osobnosti pýtali na sústredení českých športovcov, tak by ten pomer bol asi opačný. Každý máme nejaký iný svet záujmu,“ dodala moderátorka. Okrem Banášovej české dievčatá často spomínali dvojicu Dara Rolins – Rytmus i modelku Andreu Verešovú.

Takto hlasovalo 16 finalistiek

  • Adela Banášová 4 hlasy
  • Dara Rolins a Rytmus 3 hlasy
  • Andrea Verešová 3 hlasy
  • Pavol Habera, Táňa Pauhofová, Elán, No Name, Tina a Kristína Činčurová 1 hlas

 
Autor: Peter Rindoš 
 
Aplikácie 7 plus