FOTO a VIDEO Nora Mojsejová sa opäť vydala: Šokujúci výber partnera!

07. januára 2017, 15:09
aktualizované 07. januára 2017, 20:42 Tip redakcii

Podnikateľka Nora Mojsejová sa dnes v Nitre vydala. Spoločné áno si povedala so svojím priateľom Františkom Versačem Kabrheľom.

Bývalá pani Mojsejová dorazila do Košíc bez ženícha.

Bývalá pani Mojsejová dorazila do Košíc bez ženícha.

Autor: KORZÁR/Judita Čermáková

Informácie o sobáši Košičanky a Nitrana priniesol webový portál korzar.sk. Mojsejová s Versačem sa mali zosobášiť v dedinke v okrese Nitra, teda blízko bydliska ženícha.

Pri obrade mal byť len úzky okruh zainteresovaných, teda dvaja svedkovia. O vyjadrenie sme požiadali aj samotnú Mojsejovú. Keď sme jej však volali, jej mobil zdvihol muž, ktorý sa odmietol predstaviť.

"Pani Mojsejová sa k ničomu nebude vyjadrovať," povedal muž. Skontaktovať sme sa pokúšali aj s Versačem, jeho mobil je však nedostupný.

Do Košíc bez ženícha

Údajne nebola ani žiadna hostina, nová pani Kabrheľová nasadla do svojho auta a namierila si to do Košíc.

Tam sme ju zastihli pred jej domom. Na otázku, či je pravda, že sa vydala, odpovedala len: "Ja už nie som pani Mojsejová."

Keď sme jej blahoželali k sobášu, povedala len "ďakujem" a vošla do domu.

Najskôr súd, teraz svadba

Najskôr kamaráti, potom si nemohli prísť na meno, aby sa neskôr z tejto dvojice stali opäť kamaráti.

Nora Mojsejová vyfasovala za súd s Versačem ohľadom podvodu 10 rokov väzenia. Ten ju po vynesení tohto rozsudku horlivo obhajoval.

Ide teda o účelový sobáš? František Kabrheľ, ktorý na podnikateľku podal trestné oznámenie, by ho totiž ako blízka osoba mohol stiahnuť.

 
Autor: ada, tim 
 
Aplikácie 7 plus