FOTO Svadobná noc bez ženícha: Prečo prišla Mojsejová do Košíc bez Versačeho?

09. januára 2017, 12:00
Tip redakcii

Podnikateľka Nora Mojsejová sa v sobotu v Nitre vydala. Spoločné áno si povedala so svojím priateľom Františkom Versačem Kabrheľom. Do Košíc však dorazila bez neho. Kde strávil Kabrheľ svadobnú noc?

Mladomanželia spolu svadobnú noc nestrávili. Podnikateľka prišla do Košíc bez Versačeho.

Mladomanželia spolu svadobnú noc nestrávili. Podnikateľka prišla do Košíc bez Versačeho.

Autor: Korzár

Nora sa za Versačeho, ktorý bol jedným z účinkujúcich v reality show Mojsejovci, vydala v sobotu o jedenástej predpoludním na obecnom úrade v dedine pri Nitre.

>>FOTO a VIDEO Nora Mojsejová sa opäť vydala: Šokujúci výber partnera!<<

Pri obrade mali byť iba svedkovia, po ňom sa hodinu zdržali v jednej z tamojších reštaurácií, kúsok od Versačeho bydliska.

„Nebudeme sa k tomu vyjadrovať,“ povedali nám zamestnanci reštaurácie. Novomanželia však nemali žiadnu oslavu a bývalá pani Mojsejová si to hneď po obrade namierila do Košíc bez ženícha.

Ešte v sobotu večer zverejnila na svojom Facebooku, že sa vydala a viac sa k tomu nebude vyjadrovať. Neskôr zdieľala aj obrovskú kyticu v luxusnom aute s poďakovaním za gratulácie k sobášu.  

O vyjadrenie sme poprosili aj mladomanžela Versačeho, ten nám poslal len sms, že je pracovne vo Florencii. Neskôr nám však napísal: "Som pracovne v Taliansku. 7.01. 2017 som sa oženil, veď ľudia sa sobášia rozvádzajú."  

Bývalá pani Mojsejová tak dorazila domov do Košíc dorazila o piatej, už bez manžela. Bola však v dobrej nálade v sprievode mladého neznámeho muža.

Oblečený mala dlhý svetlý kožuch. Na otázku, či je pravda, že sa vydala, odvetila: „Nie som Mojsejová.“ Za gratulácie sa poďakovala a vošla do sestrinho domu.

 
Autor: ada, tim 
 
Aplikácie 7 plus