MÓDA Z ULICE: Pozrite sa v čom sme fandili v Košiciach a ako outfity divákov ohodnotila kráska z východu

12. októbra 2017, 16:00
Tip redakcii

Veľkolepé športové podujatie akým je Medzinárodný maratón mieru v Košiciach sa nemôže zaobísť bez tisícok divákov a priaznivcov. Časy, keď ľuďom stačili „šušťáky“ alebo teplákové súpravy a išlo sa fandiť vytrvalcom na toto najstaršie európske podujatia svojho typu, sú nenávratne preč. Mnohí si naozaj dajú záležať na tom, v čom vyjdu na ulicu. Pozrite si, čo na oblečenie povzbudzujúcich hovorí prvá československá vicemiss Andrea Tatarková (45).

Lucka (23), prišla do metropoly východu zo Šale. Najlepšie ju vystihuje modrá farba a športovo-elegantný štýl obliekania. Chvíle oddychu trávi v rifliach, tričku a svetri. 
NÁZOR MISSKY: Ako vidím, krásna slečna prišla na povzbudzovanie vybavená ako sa patrí. Dôležité je, že všetko spolu ladí – vetrovka, taška, ba dokonca aj transparent.

Lucka (23), prišla do metropoly východu zo Šale. Najlepšie ju vystihuje modrá farba a športovo-elegantný štýl obliekania. Chvíle oddychu trávi v rifliach, tričku a svetri. NÁZOR MISSKY: Ako vidím, krásna slečna prišla na povzbudzovanie vybavená ako sa patrí. Dôležité je, že všetko spolu ladí – vetrovka, taška, ba dokonca aj transparent.

Autor: Daniela Pirschelová

Pokračovanie na ďalšej strane

 
Predchádzajúca strana 1 / 17 Nasledujúca strana


 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
MÓDA Z ULICE: Pozrite sa v čom sme fandili v Košiciach a ako outfity divákov ohodnotila kráska z východu
Daniela Pirschelová