Nika Karch ukončí rok Vianočným koncertom v rodnom meste

07. decembra 2015, 20:14
Tip redakcii

Speváčka Nika Karch si na záver roka pripravila pre svojich michalovských rodákov Vianočný koncert, na ktorý si pozvala zaujímavých hostí. Na jednom pódiu si tak s Nikou zaspievajú Brunno Oravec, Beáta Dubasová či Kuly.

Nika Karch predvedie v Michalovciach jedinečný koncert.

Nika Karch predvedie v Michalovciach jedinečný koncert.

Autor: Tomáš Topoľančin

"Keďže za posledné roky som absolvovala niekoľko turné po Slovensku s viacerými umelcami, rozhodla som sa pozvať práve týchto spevákov na svoj koncert. Veľmi sa teším, že prijali moje pozvanie a opäť si zaspievam spolu s Brunnom, Beátkou či Kulym," prezradila Nika, ktorá v októbri v Michalovciach hosťovala na koncerte československej legendy Karla Gotta.

Michalovské mestské kultúrne stredisko tak zažije 15. decembra jedinečný koncert. "Bude to určite zaujímavé, každý hosť zaspieva zopár svojich najväčších hitov, odznejú rôzne duetá a ľudia sa môžu tešiť aj na spoločnú skladbu. V programe vystúpi aj michalovský detský spevácky zbor Pro Musica, ktorý je veľmi úspešný aj za hranicami Slovenska. Týmto by som chcela pozvať všetkých ľudí z Michaloviec a blízkeho okolia na tento koncert. Lístky sa rýchlo míňajú, tak ak to nechcú premeškať, nech si ich čím skôr zadovážia a prídu si tak spoločne s nami užiť tento predvianočný večer," ukončila Nika Karch.

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Nika Karch ukončí rok Vianočným koncertom v rodnom meste
Pluska.sk