Zaujala nielen výzorom: Dievča z malej slovenskej dediny je najkrajšou Európankou!

21. novembra 2016, 14:00
Tip redakcii

Tomu sa povie úspech! Ďalšia žena potvrdila, že Slovenky patria k najkrajším na svete. Miss Tourism of Europe 2016 v Číne vyhrala Júlia Kokoruďová (27) z malej obce Miľpoš pri Sabinove. Zaujala nielen krásou, ale aj fľaškovým tancom.

Krásna Júlia je najkrajšou v Európe.

Krásna Júlia je najkrajšou v Európe.

Autor: Ingrid Timková

Očarila v krásnom kroji. Obstála vo veľkej konkurencii z celého sveta a porazila súperky z Filipín, Thajska, Kanady, Mexika i Egypta.

Poctivo sa však na súťaž pripravovala, celé dva mesiace sa denne v dvojfázovom tréningu venovala formovaniu svojej postavy v jednom z prešovských fitness centier.

Finálový večer po trojtýždňovom pobyte a aklimatizácii v Číne zvládla bez stresu. “No ten na mňa doľahol pri vyhlasovaní výsledkov,” zaspomínala.

Predtým sa však predstavila v plavkách, večerných šatách a vo voľnej disciplíne v národnom kroji zatancovala.

“Sedem rokov som tancovala vo folklórnom súbore, predviedla som ľudový fľaškový tanec,“ opísala. Jej hlavu zdobila bohatá parta z Detvy, myslí si, že aj to jej pomohlo k úspechu.

Porotu zaujala a titul získala. „Je to skvelý pocit, nečakala som to a som šťastná, že som vyhrala titul Miss Európa. Týmto sa mi splnil môj detský sen, za čo ďakujem pánovi Oklamčákovi, za dôveru, že mi dal možnosť reprezentovať naše krásne Slovensko,“ vyznala sa. Vo výberovom kastingu boli dievčatá z celého Slovenska.

A aké sú jej ďalšie plány? Má v hlave veľa myšlienok a nápadov, ktoré sa bude snažiť zrealizovať. “Nikdy nie je neskoro na plnenie svojich snov, len si treba za tým ísť,” usmiala sa.

 
Autor: tim 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Zaujala nielen výzorom: Dievča z malej slovenskej dediny je najkrajšou Európankou!
tim