MÓDA Z ULICE Známy návrhár v tom má jasno: Aj na vidieku sú ľudia sexi

28. septembra 2017, 17:55
Tip redakcii

U niektorých ľudí z mesta ešte stále pretrváva názor, že tí, ktorí bývajú na vidieku sa nedokážu až tak pekne či moderne obliekať, ba ani farebne zladiť. My sme sa preto vybrali zistiť, ako je to s módou v našich dedinách a dedinkách. Ako sa ukázalo, nie je to vôbec zlé, ba práve naopak. Názor známeho módneho návrhára a odborníka Roberta Bartolena, ktorého modely nosia viaceré naše známe celebrity, to iba potvrdil.

Patrícia (30), čašníčka, V. Kýr: Najlepšie sa v lete cítim v krátkych šatách, tričku a ľahkých športových veciach,  pri chladnejšom počasí opäť športovejší štýl ako tričká a mikiny doplnený botaskami.
HODNOTENIE ROBERTA: Lososová farba je jednoznačne farba leta. K tomu nevďačný úpletový materiál sa rovná šliapnutie vedľa. Hoci má Paťka peknú postavu, šaty ju deformujú. Určite by som si ich už viac neobliekol. Topánky sú u mňa zbytočne ťažké.

Patrícia (30), čašníčka, V. Kýr: Najlepšie sa v lete cítim v krátkych šatách, tričku a ľahkých športových veciach, pri chladnejšom počasí opäť športovejší štýl ako tričká a mikiny doplnený botaskami. HODNOTENIE ROBERTA: Lososová farba je jednoznačne farba leta. K tomu nevďačný úpletový materiál sa rovná šliapnutie vedľa. Hoci má Paťka peknú postavu, šaty ju deformujú. Určite by som si ich už viac neobliekol. Topánky sú u mňa zbytočne ťažké.

Autor: juh

Pokračovanie na ďalšej strane

 
Predchádzajúca strana 1 / 14 Nasledujúca strana


 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
MÓDA Z ULICE Známy návrhár v tom má jasno: Aj na vidieku sú ľudia sexi
Jozef Uhlárik