To sú zadočky! Chcete byť v plavkách sexy? Vieme, ako na to!

19. mája 2017, 18:00
Tip redakcii

Fúha, je to vôbec možné? Čo treba k takejto postave, akú majú dievčatá v Šamoríne? Recept znie jednoducho. Dobre vybavená posilňovňa, skúsený tréner a odhodlanie trénovať.

Zuzana Satmaryová (vľavo), Ibolya Bognárova, 
Maria Vadkertiová, Erika Méri a Monika Palinkasová.

Zuzana Satmaryová (vľavo), Ibolya Bognárova, Maria Vadkertiová, Erika Méri a Monika Palinkasová.

Autor: Synergym Šamorín

Za dievčatami sa pritom neobzerajú len chlapci. Už druhý rok sa úspešne zúčastňujú na fitnes súťažiach. A dosiahnuté výsledky, ako aj ich postavy dokazujú, že sa im darí. A aký je recept na takúto postavu? ,,Na formovanie sedacích svalov sú najlepšie drepy. Ide o najjednoduchšie a pritom najúčinnejšie cvičenie,“ prezrádza skúsený fitnes tréner Karol Méry.

Drepy môžete robiť so záťažou v posilňovni či doma. Vtedy je však najefektívnejšia kombinácia hlbokých drepov s vlastnou váhou. Drep a výskok. ,,Ako pomocné cviky odporúčam výstupy na stoličku, výpady dopredu a do boku a dvíhanie panvy zo zeme,“ pokračuje Karol. Dobré je cvik opakovať v šiestich sériách s 10 až 15 opakovaniami. Medzi sériami majte 20-sekundové prestávky. Frekvencia tréningov je každý druhý deň.

Na pevnosť postavy je totiž dôležitá aj regenerácia. Keď sa už odhodláte cvičiť, potrebné je upraviť aj stravu. ,,Odporúčam však, aby vám harmonizáciu stravy a tréningu vypracovala výživová poradkyňa. Samotná redukcia príjmu potravín totiž ešte nedonesie vytúžený efekt,“ dodáva ešte trénerka Andrea Fiedlerová. Viditeľné zmeny sa dostavia už po 2 - 3 mesiacoch cvičenia. Držíme palce.

 
Autor: vg 
 
Aplikácie 7 plus