Zvodné ženské telá a horúce dotyky: Výstava, ktorá rozbúcha nejedno mužské srdce!

12. decembra 2016, 22:00
Tip redakcii

Nielen obdivovať nahé ženské telá, ale sa ich dotýkať! Hlavne o tom bude Voayer: Výstava nahých žien 2 v Bratislave od štvrtka 15. do soboty 17. decembra na Laurinskej 14.

Modeliek sa na výstave budete môcť aj dotýkať.

Modeliek sa na výstave budete môcť aj dotýkať.

Autor: Róbert Hruboš

Prvú Výstavu nahých žien, ktorá bola v septembri, navštívilo za 12 hodín trvania viac ako 700 zvedavcov. "Boli medzi nimi mladí, starí, partneri, manželia, kamaráti, milenci, jednoducho ľudia s otvorenou mysľou, ktorí majú pozitívny vzťah k prirodzenej ľudskej nahote," prezradil organizátor Mário Petreje.

Každý návštevník ako aj modelky si z tejto sexom nabitej výstavy podľa jeho slov odnesú silný zážitok. "Nahota je dnes prirodzenejšia na internete ako v realite a to je zvrhlé. Pri vnímaní nahoty ako aj prežívaní sexu sme plne prítomní. A to je v dobe, v ktorej človeka všetko z prítomnosti vytrháva, veľmi vzácna chvíľa. Výstava VOAYER sprostredkuje návštevníkom možnosť byť chvíľu sám sebou a vnímať prítomnosť svojej reality v surovej a úprimnej podobe," vysvetľuje Mário hlavný dôvod, prečo výstava vznikla.

Jej súčasťou bude aj prezentácia umeleckého diela. "Prvýkrát predstavíme dielo známeho slovenského autora. Ale viac nebudem prezrádzať," dodal Mário Petreje.

 
Autor: reg 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Zvodné ženské telá a horúce dotyky: Výstava, ktorá rozbúcha nejedno mužské srdce!
reg