RIO 2016 - letné olympijské hry

Exkluzívne priamo z Ria.
Medaily Z S B
1.USA463738
2.Veľká Británia272317
3.Čína261826
4.Rusko191819
5.Nemecko171015
6.Japonsko12821
7.Francúzsko101814
8.Južná Kórea939
9.Taliansko8128
10.Austrália81110
37.Slovensko220
Zobraziť celú tabuľku

"My sme vám verili. Premenili ste krásne mesto Rio de Janeiro na modernú metropolu. Náš obdiv k vám je obrovský, pretože ste to dokázali v  zložitom období vašej histórie,"

Prezident MOV Thomas Bach
VIDEO: Sex na olympiáde v priamom prenose. Moderátor BBC mal čo vysvetľovať

VIDEO: Sex na olympiáde v priamom prenose. Moderátor BBC mal čo vysvetľovať

VIDEO: Najheroickejší výkon na olympiáde? Tóthov rival išiel doslova cez mŕtvoly

VIDEO: Najheroickejší výkon na olympiáde? Tóthov rival išiel doslova cez mŕtvoly

Program

ŠportovecDisciplínaDátumČas
Boris Baláž
Lukostreľba5. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba5. aug18:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis6. aug14:00
Patrik Tybor
Cestná cyklistika6. aug14:30
Wang Jang
Stolný tenis6. aug14:45
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis6. aug16:00
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis6. aug16:15
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis6. aug17:30
Pavol Kopp
Juraj Tužinský
Športová streľba6. aug18:00
Richard Nagy
Plávanie6. aug18:02
Katarína Listopadová
Plávanie6. aug18:28
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis6. aug19:00
Tomáš Klobučník
Plávanie6. aug20:04
Juraj Tužinský
Pavol Kopp
Športová streľba6. aug20:30
Wang Jang
Stolný tenis6. aug21:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Wang Jang
Stolný tenis7. aug00:00
Barbora Balážová
Eva Ódorová
Stolný tenis7. aug01:30
Richard Nagy
Plávanie7. aug03:03
Katarína Listopadová
Plávanie7. aug03:14
Tomáš Klobučník
Plávanie7. aug04:08
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug14:00
Erik Varga
Marián Kovačócy
Športová streľba7. aug14:30
Wang Jang
Stolný tenis7. aug15:00
Katarína Listopadová
Plávanie7. aug18:02
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug18:30
Matej Beňuš
Vodný slalom7. aug18:30
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis7. aug19:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis7. aug19:20
Jakub Grigar
Peter Gelle
Vodný slalom7. aug19:28
Barbora Mokošová
Športová gymnastika7. aug19:30
Wang Jang
Stolný tenis7. aug19:30
Andrej Martin
Tenis7. aug22:35
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug23:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Wang Jang
Stolný tenis8. aug01:00
Katarína Listopadová
Plávanie8. aug03:03
Tomáš Klobučník
Plávanie8. aug03:53
Katarína Listopadová
Plávanie8. aug04:36
Boris Baláž
Lukostreľba8. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba8. aug14:26
Marián Kovačócy
Erik Varga
Športová streľba8. aug14:30
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis8. aug15:00
Andrej Martin
Tenis8. aug16:00
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis8. aug16:00
Wang Jang
Stolný tenis8. aug17:30
Ladislav Škantár
Peter Škantár
Vodný slalom8. aug17:30
Jana Dukátová
Vodný slalom8. aug18:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis8. aug19:45
Boris Baláž
Lukostreľba8. aug20:00
Marián Kovačócy
Erik Varga
Športová streľba8. aug20:00
Alexandra Longová
Lukostreľba8. aug20:06
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis8. aug21:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis8. aug21:45
Wang Jang
Stolný tenis8. aug22:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis9. aug01:30
Wang Jang
Stolný tenis9. aug02:30
Katarína Listopadová
Plávanie9. aug03:30
Boris Baláž
Lukostreľba9. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba9. aug14:26
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis9. aug15:00
Andrej Martin
Tenis9. aug16:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis9. aug16:00
Matej Beňuš
Vodný slalom9. aug18:30
Boris Baláž
Lukostreľba9. aug20:00
Alexandra Longová
Lukostreľba9. aug20:26
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis9. aug20:30
Wang Jang
Stolný tenis9. aug21:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Juraj Tužinský
Pavol Kopp
Športová streľba10. aug14:00
Boris Baláž
Lukostreľba10. aug14:00
Pavol Kopp
Športová streľba10. aug17:00
Jakub Grigar
Vodný slalom10. aug18:30
Boris Baláž
Lukostreľba10. aug20:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis11. aug01:30
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis11. aug02:40
Andrej Martin
Tenis11. aug16:00
Ladislav Škantár
Peter Škantár
Vodný slalom11. aug17:30
Jana Dukátová
Vodný slalom11. aug18:15
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Danka Barteková
Športová streľba12. aug14:00
Jozef Repčík
Atletika12. aug15:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis12. aug17:30
Andrej Martin
Tenis12. aug17:45
Richard Nagy
Plávanie12. aug18:40
Anton Kučmín
Atletika12. aug19:30
Andrej Martin
Tenis12. aug19:55
Danka Barteková
Športová streľba12. aug20:00
Andrej Martin
Tenis12. aug20:15
Andrej Martin
Tenis12. aug20:25
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis12. aug22:00
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis12. aug23:40
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis13. aug00:15
Martina Hrašnová
Atletika13. aug01:40
Dana Velďáková
Atletika13. aug14:40
Iveta Putalová
Atletika13. aug16:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis13. aug17:00
Andrej Martin
Tenis13. aug17:00
Andrej Martin
Tenis13. aug19:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis13. aug22:20
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Katarína Berešová
Atletika14. aug14:30
Jana Labáthová
Naďa Daabousová
Synchronizované plávanie14. aug16:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Matúš Bubeník
Atletika15. aug01:30
Vincent Farkaš
Rýchlostná kanoistika15. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika15. aug14:38
Peter Gelle
Rýchlostná kanoistika15. aug15:06
Jana Labáthová
Naďa Daabousová
Synchronizované plávanie15. aug16:00
Martin Kučera
Atletika15. aug16:35
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Vincent Farkaš
Rýchlostná kanoistika16. aug14:00
Richard Nagy
Plávanie16. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika16. aug14:40
Peter Gelle
Rýchlostná kanoistika16. aug15:04
Ondrej Kružel
Vzpieranie16. aug20:30
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Ondrej Kružel
Vzpieranie17. aug00:00
Jana Velďáková
Atletika17. aug02:05
Erik Vlček
Juraj Tarr
Rýchlostná kanoistika17. aug14:00
Marcel Lomnický
Atletika17. aug14:40
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika17. aug14:58
Lucia Hrivnák Klocová
Atletika17. aug15:55
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Erik Vlček
Juraj Tarr
Rýchlostná kanoistika18. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika18. aug15:04
Richard Varga
Triatlon18. aug16:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Matej Tóth
Martin Tišťan
Dušan Majdán
Atletika19. aug13:00
Erik Vlček
Juraj Tarr
Denis Myšák
Tibor Linka
Rýchlostná kanoistika19. aug14:51
Mária Gáliková
Mária Czaková
Atletika19. aug19:30
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Marcel Lomnický
Atletika20. aug02:05
Erik Vlček
Juraj Tarr
Denis Myšák
Tibor Linka
Rýchlostná kanoistika20. aug15:04
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Peter Sagan
Horská cyklistika21. aug17:30