Rio 2016 - Zaujímavosti

Program

ŠportovecDisciplínaDátumČas
Boris Baláž
Lukostreľba5. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba5. aug18:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis6. aug14:00
Patrik Tybor
Cestná cyklistika6. aug14:30
Wang Jang
Stolný tenis6. aug14:45
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis6. aug16:00
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis6. aug16:15
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis6. aug17:30
Pavol Kopp
Juraj Tužinský
Športová streľba6. aug18:00
Richard Nagy
Plávanie6. aug18:02
Katarína Listopadová
Plávanie6. aug18:28
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis6. aug19:00
Tomáš Klobučník
Plávanie6. aug20:04
Juraj Tužinský
Pavol Kopp
Športová streľba6. aug20:30
Wang Jang
Stolný tenis6. aug21:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Wang Jang
Stolný tenis7. aug00:00
Barbora Balážová
Eva Ódorová
Stolný tenis7. aug01:30
Richard Nagy
Plávanie7. aug03:03
Katarína Listopadová
Plávanie7. aug03:14
Tomáš Klobučník
Plávanie7. aug04:08
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug14:00
Erik Varga
Marián Kovačócy
Športová streľba7. aug14:30
Wang Jang
Stolný tenis7. aug15:00
Katarína Listopadová
Plávanie7. aug18:02
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug18:30
Matej Beňuš
Vodný slalom7. aug18:30
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis7. aug19:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis7. aug19:20
Jakub Grigar
Peter Gelle
Vodný slalom7. aug19:28
Barbora Mokošová
Športová gymnastika7. aug19:30
Wang Jang
Stolný tenis7. aug19:30
Andrej Martin
Tenis7. aug22:35
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis7. aug23:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Wang Jang
Stolný tenis8. aug01:00
Katarína Listopadová
Plávanie8. aug03:03
Tomáš Klobučník
Plávanie8. aug03:53
Katarína Listopadová
Plávanie8. aug04:36
Boris Baláž
Lukostreľba8. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba8. aug14:26
Marián Kovačócy
Erik Varga
Športová streľba8. aug14:30
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis8. aug15:00
Andrej Martin
Tenis8. aug16:00
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis8. aug16:00
Wang Jang
Stolný tenis8. aug17:30
Ladislav Škantár
Peter Škantár
Vodný slalom8. aug17:30
Jana Dukátová
Vodný slalom8. aug18:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis8. aug19:45
Boris Baláž
Lukostreľba8. aug20:00
Marián Kovačócy
Erik Varga
Športová streľba8. aug20:00
Alexandra Longová
Lukostreľba8. aug20:06
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis8. aug21:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis8. aug21:45
Wang Jang
Stolný tenis8. aug22:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis9. aug01:30
Wang Jang
Stolný tenis9. aug02:30
Katarína Listopadová
Plávanie9. aug03:30
Boris Baláž
Lukostreľba9. aug14:00
Alexandra Longová
Lukostreľba9. aug14:26
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis9. aug15:00
Andrej Martin
Tenis9. aug16:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis9. aug16:00
Matej Beňuš
Vodný slalom9. aug18:30
Boris Baláž
Lukostreľba9. aug20:00
Alexandra Longová
Lukostreľba9. aug20:26
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis9. aug20:30
Wang Jang
Stolný tenis9. aug21:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Juraj Tužinský
Pavol Kopp
Športová streľba10. aug14:00
Boris Baláž
Lukostreľba10. aug14:00
Pavol Kopp
Športová streľba10. aug17:00
Jakub Grigar
Vodný slalom10. aug18:30
Boris Baláž
Lukostreľba10. aug20:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis11. aug01:30
Eva Ódorová
Barbora Balážová
Stolný tenis11. aug02:40
Andrej Martin
Tenis11. aug16:00
Ladislav Škantár
Peter Škantár
Vodný slalom11. aug17:30
Jana Dukátová
Vodný slalom11. aug18:15
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Danka Barteková
Športová streľba12. aug14:00
Jozef Repčík
Atletika12. aug15:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis12. aug17:30
Andrej Martin
Tenis12. aug17:45
Richard Nagy
Plávanie12. aug18:40
Anton Kučmín
Atletika12. aug19:30
Andrej Martin
Tenis12. aug19:55
Danka Barteková
Športová streľba12. aug20:00
Andrej Martin
Tenis12. aug20:15
Andrej Martin
Tenis12. aug20:25
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis12. aug22:00
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis12. aug23:40
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Andrej Martin
Igor Zelenay
Tenis13. aug00:15
Martina Hrašnová
Atletika13. aug01:40
Dana Velďáková
Atletika13. aug14:40
Iveta Putalová
Atletika13. aug16:00
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis13. aug17:00
Andrej Martin
Tenis13. aug17:00
Andrej Martin
Tenis13. aug19:10
Anna Karolína Schmiedlová
Tenis13. aug22:20
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Katarína Berešová
Atletika14. aug14:30
Jana Labáthová
Naďa Daabousová
Synchronizované plávanie14. aug16:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Matúš Bubeník
Atletika15. aug01:30
Vincent Farkaš
Rýchlostná kanoistika15. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika15. aug14:38
Peter Gelle
Rýchlostná kanoistika15. aug15:06
Jana Labáthová
Naďa Daabousová
Synchronizované plávanie15. aug16:00
Martin Kučera
Atletika15. aug16:35
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Vincent Farkaš
Rýchlostná kanoistika16. aug14:00
Richard Nagy
Plávanie16. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika16. aug14:40
Peter Gelle
Rýchlostná kanoistika16. aug15:04
Ondrej Kružel
Vzpieranie16. aug20:30
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Ondrej Kružel
Vzpieranie17. aug00:00
Jana Velďáková
Atletika17. aug02:05
Erik Vlček
Juraj Tarr
Rýchlostná kanoistika17. aug14:00
Marcel Lomnický
Atletika17. aug14:40
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika17. aug14:58
Lucia Hrivnák Klocová
Atletika17. aug15:55
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Erik Vlček
Juraj Tarr
Rýchlostná kanoistika18. aug14:00
Martina Kohlová
Rýchlostná kanoistika18. aug15:04
Richard Varga
Triatlon18. aug16:00
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Matej Tóth
Martin Tišťan
Dušan Majdán
Atletika19. aug13:00
Erik Vlček
Juraj Tarr
Denis Myšák
Tibor Linka
Rýchlostná kanoistika19. aug14:51
Mária Gáliková
Mária Czaková
Atletika19. aug19:30
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Marcel Lomnický
Atletika20. aug02:05
Erik Vlček
Juraj Tarr
Denis Myšák
Tibor Linka
Rýchlostná kanoistika20. aug15:04
ŠportovecDisciplínaDátumČas
Peter Sagan
Horská cyklistika21. aug17:30
Exkluzívne priamo z Ria.
 
 
 
 
Späť1234Ďalej