Tip redakcii
 

Manikúra tejto jari. Toto sú tie naj trendy

Nechtami dokážete nielen očariť, ale aj veľa pokaziť. Odborníčka radí, ako byť štýlová.

09. februára 2017, 20:00

Autor: profimedia.sk

Dlhé alebo krátke?  

V kurze sú jednoznačne tvary prirodzené a nie do oči bijúce. Skončila už éra nechtov, čím dlhšie, tým krajšie. Letia hlavne kratšie dĺžky s jemne zaoblenými tvarmi. Stále platí, že nechty tvaru mandle sú najžiadanejšie.

Tejto farbe odzvonilo

S odchádzajúcou zimou odchádzajú aj tmavé farby. Obľúbená čierna už stráca svoju vysokú pozíciu a s prebúdzajúcou sa prírodou ju nahrádzajú zemité a púdrové farby. Červená si však v každom období a už niekoľko sezón drží stále silnú pozíciu. Teda aj túto jar.

Matnosť alebo lesk?

Už niekoľko mesiacov je hitom matnosť, ale tomu je koniec. Svetové trendy hovoria o tom, že čím viac sa vám nechty lesknú, tým je to štýlovejšie. Odborníčka však upozorňuje na flitre, ktoré môžu lesku nielen pridať, ale aj uškodiť. Stále platí, že menej je viac.

Vzory ustupujú

Túto jar na manikúre ušetríte veľa času. Vo svete budú prevládať nechty bez vzorov, ktoré budu pôsobiť čistejšie. Obdobie, kedy sa manikérky hodiny hrali s rôznymi nechtovými doplnkami, flitrami, nálepkami, či kamienkami už neplatí. Francúzka manikúra je však nestarnúcim hitom a je stále žiadaná.

Autor: Gr

video

 


 

 

 
 
 
Manikúra tejto jari. Toto sú tie naj trendy
Gr