Tip redakcii
 

Abstinujúci alkoholik David Hasselhoff: Až moje tretie manželstvo bude z čistej lásky

Zachráni herca, ktorý párkrát skončil s otravou v nemocnici tretia manželka?

03. augusta 2018, 20:00
Evidentne dáva prednosť
blondínkam. Aj jeho bývalé
mali svetlé vlasy.

Evidentne dáva prednosť blondínkam. Aj jeho bývalé mali svetlé vlasy.

Autor: Profimedia.sk

David Hasselhof, ktorý sa rozhodol opäť oženiť, sa verejne priznal, že až toto tretie manželstvo vraj bude z čistej lásky. Slávny herec je aj na prahu blížiacej sa sedemdesiatky stále v dobrej kondícii. Drží si figúru, má ešte všetky svoje kučeravé vlasy a vyzerá spokojne. Bodaj by nie, keď sa už niekoľko rokov prebúdza vedľa modelky Hayley Robertsovej (37), mladšej o tridsať rokov. Napriek tomu, že Hasselhoff má za sebou dve nevydarené manželstvá, do toho tretieho sa hrnie už dlhšie. Hayley dokonca jeho žiadosť o ruku už dvakrát odmietla! Teraz však konečne privolila, akurát si dala podmienky: "Svadba musí byť v Taliansku a bude veľmi komorná."

Naozaj zaľúbený

Dvojica začala spolu randiť už od prvého spoločného stretnutia pred siedmimi rokmi. David bol porotcom súťaže Britain‘s Got Talent a odvtedy ju už niekoľkokrát požiadal o ruku. Zrejme nebol príliš presvedčivý, Hayley ho totiž odmietala. Možno bola opatrná aj preto, že čakala, či David vydrží abstinovať, pretože v čase, keď sa spoznali, nebolo príliš jasné, či má radšej ju alebo fľašku.

A vraj nikdy predtým pred ňou nepokľakol s prsteňom. Napokon však aj veľká hviezda privolila na malé divadielko – boli vtedy obaja na pláži v Malibu a počas pikniku to na mladučkú Hayley vybalil. Výsledok? Vraj desať minút plakala. A potom súhlasila, v čo ani skúsený záchranár z Baywatchu už vôbec nedúfal.

Pred médiami potom Hasselhoff priznal, že to bolo vôbec prvýkrát, čo pred ženu pokľakol s prstienkom z vlastnej vôle. Vraj predchádzajúce manželstvá boli také, že sa musel ženiť, ale toto by malo byť manželstvo, ktoré chce aj on sám. Párik momentálne dovolenkuje vo Veľkej Británii, odkiaľ by mal zamieriť do južného Talianska a po svadbe hneď na exotické Maldivy.

V Guinnessovej knihe

Pre Davida Hasselhoffa by to mohol byť konečne aj osobný úspech. Komerčnej slávy si užil až-až, či už ako neohrozený Mich Buchannon, či Michael Knight z kedysi kultových, dnes už zaznávaných televíznych hitov. Aktívny bol aj v hudbe, nahral takmer dvadsať albumov, ktoré sú dodnes mimoriadne úspešné najmä v nemecky hovoriacich krajinách. 

David sa objavil aj v divadelných predstaveniach, či v rôznych porotách speváckych talentových súťaží. Je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako najsledovanejší muž v televízii, založil viaceré charitatívne organizácie a na konte má majetok takmer sto miliónov eur, čo bude pre novomanželov celkom sľubná štartovacia dráha.

Trikrát a dosť?

Ako bohatý a atraktívny muž bol David vždy obklopený krásnymi ženami, no šťastie na dlhodobé vzťahy nemal.

Prvé manželstvo vydržalo päť rokov, vzal si vtedy herečku Catherine Hicklandovú, s ktorou si zahral v seriáli Knight Rider. Paradoxne, keď sa rozviedli, Catherine si zobrala muzikálového herca Michaela Knighta, ktorý má rovnaké meno ako postava Davida Hasselhoffa v kultovom seriáli.

Davidovou druhou manželkou sa stala opäť kolegyňa zo seriálu – s Pamelou Bachovou si zahrali v Pobrežnej hliadke. Narodili sa im dve dcéry a zdalo sa, že ide o pohodové manželstvo. Po siedmich rokoch však prišla žiadosť o rozvod. Pamela bola ťažká alkoholička a tak dostal David obe dcéry do svojej opatery. Bohužiaľ, smútok, ktorý vtedy prežíval, sa podpísal aj na ňom a po rozvode začal takisto piť.

Po ťažkých rokoch plných závislosti by mal byť v poriadku a treba veriť, že tretie manželstvo bude pre neho dôležitou životnou vzpruhou, ktorá ho už udrží s jasnou hlavou a na pevných nohách.

Autor: Katarína Wagnerová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

LUNÁRNY KALENDÁR od 19.11 do 26.11.2018: Blížia sa skvelé dni, ale pozor na hádky

Tendencia riešiť viac seba než iných je pre vás mimoriadne prospešná, nemá...
 

FOTO: Dojímavá rozlúčka s Mariánom Geišbergom († 64). Všetci plakali, ale zazneli aj spomienky, ktoré smútiacich rozosmiali

Herec zomrel pred týždňom 10.11.2018 a jeho rodina aj kolegovia stále nedokážu...
 

Šik pleteniny: Celebrity vám ukážu, ako byť aj vo svetri štýlová

Svetre už vonkoncom nie sú voľnočasovou záležitosťou.
 

Celebritné bývanie: Pozrite sa ako býva seriálový Samo z Našich!

Maxovi Bolfovi (14) to ide od ruky aj za sporákom, aj na záhrade ich rodinného...
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Abstinujúci alkoholik David Hasselhoff: Až moje tretie manželstvo bude z čistej lásky
Katarína Wagnerová