Tip redakcii
 

Abstinujúci alkoholik David Hasselhoff: Až moje tretie manželstvo bude z čistej lásky

Zachráni herca, ktorý párkrát skončil s otravou v nemocnici tretia manželka?

03. augusta 2018, 20:00
Evidentne dáva prednosť
blondínkam. Aj jeho bývalé
mali svetlé vlasy.

Evidentne dáva prednosť blondínkam. Aj jeho bývalé mali svetlé vlasy.

Autor: Profimedia.sk

David Hasselhof, ktorý sa rozhodol opäť oženiť, sa verejne priznal, že až toto tretie manželstvo vraj bude z čistej lásky. Slávny herec je aj na prahu blížiacej sa sedemdesiatky stále v dobrej kondícii. Drží si figúru, má ešte všetky svoje kučeravé vlasy a vyzerá spokojne. Bodaj by nie, keď sa už niekoľko rokov prebúdza vedľa modelky Hayley Robertsovej (37), mladšej o tridsať rokov. Napriek tomu, že Hasselhoff má za sebou dve nevydarené manželstvá, do toho tretieho sa hrnie už dlhšie. Hayley dokonca jeho žiadosť o ruku už dvakrát odmietla! Teraz však konečne privolila, akurát si dala podmienky: "Svadba musí byť v Taliansku a bude veľmi komorná."

Naozaj zaľúbený

Dvojica začala spolu randiť už od prvého spoločného stretnutia pred siedmimi rokmi. David bol porotcom súťaže Britain‘s Got Talent a odvtedy ju už niekoľkokrát požiadal o ruku. Zrejme nebol príliš presvedčivý, Hayley ho totiž odmietala. Možno bola opatrná aj preto, že čakala, či David vydrží abstinovať, pretože v čase, keď sa spoznali, nebolo príliš jasné, či má radšej ju alebo fľašku.

A vraj nikdy predtým pred ňou nepokľakol s prsteňom. Napokon však aj veľká hviezda privolila na malé divadielko – boli vtedy obaja na pláži v Malibu a počas pikniku to na mladučkú Hayley vybalil. Výsledok? Vraj desať minút plakala. A potom súhlasila, v čo ani skúsený záchranár z Baywatchu už vôbec nedúfal.

Pred médiami potom Hasselhoff priznal, že to bolo vôbec prvýkrát, čo pred ženu pokľakol s prstienkom z vlastnej vôle. Vraj predchádzajúce manželstvá boli také, že sa musel ženiť, ale toto by malo byť manželstvo, ktoré chce aj on sám. Párik momentálne dovolenkuje vo Veľkej Británii, odkiaľ by mal zamieriť do južného Talianska a po svadbe hneď na exotické Maldivy.

V Guinnessovej knihe

Pre Davida Hasselhoffa by to mohol byť konečne aj osobný úspech. Komerčnej slávy si užil až-až, či už ako neohrozený Mich Buchannon, či Michael Knight z kedysi kultových, dnes už zaznávaných televíznych hitov. Aktívny bol aj v hudbe, nahral takmer dvadsať albumov, ktoré sú dodnes mimoriadne úspešné najmä v nemecky hovoriacich krajinách. 

David sa objavil aj v divadelných predstaveniach, či v rôznych porotách speváckych talentových súťaží. Je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako najsledovanejší muž v televízii, založil viaceré charitatívne organizácie a na konte má majetok takmer sto miliónov eur, čo bude pre novomanželov celkom sľubná štartovacia dráha.

Trikrát a dosť?

Ako bohatý a atraktívny muž bol David vždy obklopený krásnymi ženami, no šťastie na dlhodobé vzťahy nemal.

Prvé manželstvo vydržalo päť rokov, vzal si vtedy herečku Catherine Hicklandovú, s ktorou si zahral v seriáli Knight Rider. Paradoxne, keď sa rozviedli, Catherine si zobrala muzikálového herca Michaela Knighta, ktorý má rovnaké meno ako postava Davida Hasselhoffa v kultovom seriáli.

Davidovou druhou manželkou sa stala opäť kolegyňa zo seriálu – s Pamelou Bachovou si zahrali v Pobrežnej hliadke. Narodili sa im dve dcéry a zdalo sa, že ide o pohodové manželstvo. Po siedmich rokoch však prišla žiadosť o rozvod. Pamela bola ťažká alkoholička a tak dostal David obe dcéry do svojej opatery. Bohužiaľ, smútok, ktorý vtedy prežíval, sa podpísal aj na ňom a po rozvode začal takisto piť.

Po ťažkých rokoch plných závislosti by mal byť v poriadku a treba veriť, že tretie manželstvo bude pre neho dôležitou životnou vzpruhou, ktorá ho už udrží s jasnou hlavou a na pevných nohách.

Autor: Katarína Wagnerová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Chcete schudnúť: Karfiolová ryža aj pizza vás prekvapia

Karfiol je veľmi zdravý a dostupný aj v zime. Skúste si ho pripraviť inak,...
 

Ožije Janis Joplin? Pol storočia po slávnom festivale Woodstock sa chystá pokračovanie

Nastáva však problém, väčšina hlavných hviezd už nežije. Možno však mŕtvi...
 

Na Valentína opustil princ Harry tehotnú Meghan. Za kým sa vybral?

Romantiku so svojou polovičkou oželel člen britskej kráľovskej rodiny...
 

Čerstvý otecko Martin Mňahončák: TOTO dal herec dcére do vienka

Manželia sa po rokoch dočkali radostnej chvíle.
 

Žiadate pomoc od štátu? VAROVANIE právničky, ktorá pomáha bojovať ľuďom na úradoch

„S dobrým odvolaním sa dá dosiahnuť veľa,“ hovorí JUDr. Katarína Fedorová....
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Abstinujúci alkoholik David Hasselhoff: Až moje tretie manželstvo bude z čistej lásky
Katarína Wagnerová